Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Thajské kráľovské balíčky Prerelax – Exclusive Thai centrum. Vychutnajte si jedinečné chvíle oddychu.

52
Popis ponuky

Vyberte si jeden z kráľovských balíčkov Prerelax v Exclusive Thai centre a vychutnajte si jedinečné chvíle relaxu a božskej pohody. Navyše balíčky zahŕňajú Inclusive počas celého pobytu v SPA centre.

Thajská láska - 2x 60 min. celotelová thajská spoločná olejová bylinková masáž s dvomi krásnymi Thajkami.

Táto masáž je možná len pre zamilované páry, ktoré si pri spoločnej masáži s dvomi Thajkami upevnia vzťah a rozkvitne im láska. Masáž vykonávajú kvalifikované thajské terapeutky s dlhoročnou praxou školenou v prominentnej škole klasickej thajskej masáže v kláštore Wat Pho v Bangkoku. Je to veľmi obľúbená aromaterapeutická procedúra, ktorá spája pôsobenie tropických vôní s upokojujúcou masážou zamilovaného páru.

Intenzívne masážne pohyby na tele prenikajú hlboko do svalov po celom tele. Esenciálne olejové emulzie odstraňujú tlak a napätie v celom tele. Má relaxačné účinky a nastoľuje stav duševnej rovnováhy. Pomocou tejto masáže sa vám v tele znova rozprúdi energetický tok. Masáž posilňuje imunitu, zlepšuje spánok, detoxikuje organizmus a jemne odburáva podkožný tuk.

Rašelina je podávaná v polopriepustných membránových vreckách. Z vonkajšej nepriepustnej strany sa na rašelinové vrecko priloží zohriaty parafínový nosič tepla, ktorý rašelinu postupne prehrieva až na požadovanú teplotu 44°C. Potom sa zákazník prikryje a relaxuje pri príjemnej relaxačnej hudbe. Zábal zlepšuje prekrvenie, činnosť svalstva, kĺbov a posilňuje imunitu. V balneoterapii majú rašelinové zábaly svoje miesto. Ich prospešnosť je preverená generáciami. Rašelina je zložená z viac ako stoviek rastlín, rastúcich v plodnej pôde. Obsahuje veľké množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez ľudskú pokožku. Rašelina je bohatá na organické látky, najmä na kyselinu huminovú, triesloviny, vosky a enzýmy. Rašelinový zábal má fantastický pozitívny vplyv na celý organizmus. Kombinácia masáže a rašelinového zábalu je procedúra veľmi doporučená rehabilitačnými pracovníkmi, ako aj Slovenskou lekárskou komorou.

Zbavuje vrások a celulitídy, spomaľuje proces starnutia pleti, dopĺňa hydratáciu pokožky a zvyšuje jej elasticitu, detoxikuje a čistí pleť, aktivuje obnovu buniek pleti, alergie, astma, bronchitída, chronická únava, ochorenia srdca a obehového systému, choroby kože či tráviaceho traktu, migréna, bolesti hlav.

Soľné jaskyne sú určené pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie. Je tu mikroklíma s obsahom základných stopových prvkov potrebných pre organizmus, porovnateľná so vzduchom pri mori počas búrky. Za 45 minút „nadýchate“ do tela toľko iónov, ako počas 2-3 dňového pobytu pri mori. Preto návšteva soľnej jaskyne je vhodná pre tých, čo nemajú čas, respektíve možnosť ísť k moru. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, resp. zmierniť prejavy niektorých ochorení.

Táto soľná jaskyňka je vybudovaná výlučne z prírodného materiálu patentovanou technológiou – z rôznych druhov kamennej a morskej soli vytvára jedinečnú mikroklímu, pri ktorej sa uvoľňujú prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika. Tieto vynikajúce liečivé účinky soli sú známe už niekoľko stáročí. Relaxačné posedenie v nezvyklej atmosfére soľnej jaskyne sa vyrovná pobytu pri mori v čase po búrke, kedy je ovzdušie v prímorskej oblasti nasýtené veľkým množstvom jódu.

Mikroklíma zariadenia pomáha pri liečení mnohých chorôb:

zápal pľúc, priedušiek priedušková astma, zápal hrdla, hrtana, nosa, chronická nádcha, alergie, srdcové choroby, poinfarktové stavy, vysoký krvný tlak, nedostatočná činnosť štítnej žľazy, dermatologické choroby, znížená činnosť vegetatívneho nervového systému, prepracovanosť, neurózy, znížená odolnosť voči stresu, nadváha.

Fínska sauna je drevená kabína vyhriata na vysokú teplotu suchým vzduchom (80–100°C). Teplo je tu udržiavané vplyvom naakumulovaných lávových kameňov a drevených stien. Počas saunovania pôsobí na telo striedavo zohriatie a ochladenie čo spôsobí:

  • vyčistenie pokožky a tvorbu nových buniek
  • posilnenie ochrany proti infekciám
  • otuženie organizmu
  • posilnenie srdca a úprava krvného tlaku

Pri pravidelnom saunovaní nastáva:

  • odstránenie infekcií dýchacích ciest
  • zlepšenie prekrvenia kože, slizníc, dýchacích ciest a ciev krvného obehu.

Infra sauna znamená skutočne evolúciu v oblasti relaxovania a možností regenerácie organizmu pri využití terapeutického efektu infračerveného žiarenia. Teplota sauny je 30 – 45°C a žiarenie preniká až 4 cm pod kožu a tak veľmi účinne odstraňuje tukové bunky a cholesterol.

Sauny a parné kúpele boli po celé stáročia používané na detoxikáciu organizmu. Používali sa aj na zlepšenie mentálneho zdravia, zníženie bolesti a zvýšenie dlhovekosti. Parná sauna má najlepší účinok pri uvoľňovaní svalstva pohybového aparátu a následnej relaxácii. Vyššia teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia a tým sa organizmus zbavuje toxických látok. Ďalej dochádza k posilneniu imunitného systému, oslabeného po rôznych infekčných ochoreniach. Parné kúpele taktiež priaznivo pôsobia na regeneráciu a ochorenie pokožky a dýchacích ciest. Využívaním tohto druhu kúpeľa sa nečistí len telo, ale vo vyššej teplote (do 50°C) a pri vysokej vlhkosti až do 99% (parné prostredie) prebieha i duchovná premena.

Inclusive počas pobytu v SPA centre, na Slovensku pravdepodobne jediné SPA centrum poskytujúce tieto služby Inclusive.

Inclusive počas celého pobytu v SPA centre /coca cola, coca cola-light, fanta, sprite, džúsy, ladové čaje, minerálne vody, pudingové poháre, čínske, indické a thajské pravé čaje, pivo, rizling vlašský cabernet savignon, sekt, káva, rôzne olivové pochutinky a mnoho iného – úplne zdarma počas celého vstupu.

Prajeme vám príjemne strávený čas v priestoroch SPA centra, ako aj načerpanie fyzických a psychických síl.

8,90 €
18,40 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
18,40 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
78
63
77