Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Paddleboarding na obľúbených Zlatých pieskoch pre jednotlivcov, páry aj skupiny.

16
Popis ponuky

Paddleboarding je vodný šport pôvodom z Havaja. Momentálne patrí k najprogresívnejšie rastúcim športom. Kúzlo spočíva v jednoduchosti. Stojíte na "surfovej doske" a k pohybu na vodnej hladine používate predĺžené pádlo.

K masívnemu rozšírovaniu tohto úžasného športu u nás významne napomáha možnosť využívať nafukovacie plaváky. Majú nesmiernu výhodu pri skladovaní a doprave k jazeru, rieke alebo moru. Nafukovacie paddleboardy sú pomerne ľahké, vďaka šírke umožňujú komfortnú jazdu aj úplným začiatočníkom a vôbec sa nemusíte báť nárazu o dosku.

Jazda na paddleboarde je úžasným relaxom v prírode. Pohybuje sa úplne slobodne po jazerách, priehradách, či riekach. Počas letných dovoleniek je velmi populárne pádlovanie na mori, kde sa na paddleboarde zabáva celá rodina. V extrémnej podobe paddleboardingu je možné jazdiť v príbojových vlnách, či na divokej vode. Stále populárnejší je aj WindSUP, teda paddleboard s windsurfingovou plachtou. Získate tak hneď dva športy s využitím jednej dosky.

Intenzívny kurz pádlovania pre všetkých, ktorí túžia byť rýchlejší, mať lepšiu stabilitu, či byť majstrom obratov.

Obsahovo je kurz rozdelený do dvoch častí - v prvej sa zameriame na techniku pádlovania a v tej druhej na stabilitu a obraty. Intenzívny kurz je určený pre nováčikov ale aj pre pokročilých, ktorí majú chuť zdokonaliť sa pod vedením skúsených inštruktorov.

Naučíte sa pádlovať na jednej strane bez nutnosti neustáleho prehadzovania pádla, obrat o 180 stupňov len za pomoci jedného záberu pádlom a ustáť každú vlnu :)

Paddleboarding je skutočne jednoduchý a základy zvládne naozaj každý. Stačí vám malá chvíľa a budete s úsmevom pózovať ako skupinka na fotke. Paddleboard je omnoho jednoduchší ako napríklad plávanie, či jazda na bicykli.

Paddleboardy sú nafukovacie, takže sa veľmi jednoducho zrolujú do transportného batohu. Zmestia sa do kufra každého auta, či strešného boxu. Vďaka nízkej váhe cca 8 - 10 kg ich v pohode môžete zobrať do vlaku, alebo sa vydať k vode pešo.

K dispozícii je niekoľko typov a veľkostí paddleboardov s nosnosťou od 80 do 180 kg. Spracovanie je veľmi kvalitné a sú tak tvrde, že ich skoro nerozlíšite od pevných. Úplne v pohode uvezú statných chlapov, vaše deti spolu s vami, alebo vášho partnera.
16,90 €
20 €

Kúpené
43x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
16,90 €
20 €

Kúpené
43x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
75
61
Práve prezerá 38 ľudí
40