Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Baťov*** pri Zlínskom Baťovom kanáli s polpenziou a vstupom do ZOO, platnosť po celý rok 2019.

42
Popis ponuky

Hotel Baťov ***, ktorý v súčasnosti funguje ako hotel a kongresové centrum, sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí mestskej štvrti Baťov v Otrokoviciach, neďaleko krajského mesta Zlín. Hotel bol postavený v roku 1936 firmou Baťa a ako projekt svetoznámeho architekta prof. Ing. Karfíka a stal sa najvýznamnejším objektom zlínskeho funkcionalizmu.

Hotel ponúka vkusné a pohodlné ubytovanie v izbe s vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, telefónom, WiFi a konferenčným stolíkom. Na izbe nájdete aj nadštandardné vybavenie vrátane fénu, kúpacie čiapky, odličovacích tampónov, Šitíčka a jednorazového čističe na topánky. K izbám v 4. etáži náleží aj jedinečná vonkajšia terasa.

Každý deň si vychutnáte výbornú polpenziu v slnečnej hotelovej reštaurácii Flóra. V hotelovej cukrárni bude pre vás prichystaná aj popoludňajšie káva so zákuskom. Večer zas môžete stráviť v štýlovej Moravskej pivnici.

V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, krytá tenisová hala, futbalové ihrisko, športový štadión, bowling, sqaush, kolky, minigolfové ihrisko.

Zoologická záhrada na Lešná bola založená v rokoch 1929 a 1930 z iniciatívy majiteľa panstva, grófa J Seilern. V súčasnej dobe má ZOO približne 42 ha a chová okolo 220 druhov zvierat, medzi ktorými je rad vzácnych druhov. Originálnym a ojedinelým riešením je rozčlenenie areálu ZOO do zoogeografických oblastí.

Veľká opičia dráha, dve veľké trampolíny, šliapací autíčka, veľký skok len pre odvážlivcov POWERFAN alebo veľká hojdačka Big Swing. To všetko a oveľa viac vás čaká, ak sa rozhodnete využiť kupón v lanovom centre Lanáček Otrokovice.

Bezprostredné okolie hotela Baťov ponúka možnosť navštíviť predhoria chřibských lesov, dostatok športových možností, alebo lepšie spoznať baťovský Zlín a navštíviť Muzeum Jihovýchodní Moravy Zlín.

Vzhľadom k svojej výhodnej polohe v moravskom regióne je hotel Baťov vhodný aj ako východiskové miesto pre turistiku a výlety spojené s poznávaním okolitých historických miest a kultúrnych pamiatok: len náhodne napríklad Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad.

Otrokovicami vedú upravené cyklistické trasy, ktorými sa môžu turisti vydať nielen do blízkeho okolia, ale aj napríklad do neďalekého Uherského Hradišťa, alebo sa pustiť priamo po známej Moravské chodníku. Pre hotelových hostí je možné využiť požičovne a servisu bicyklov, moto kolies, trekové palice.

Obľúbená cyklostrasa je smerom pozdĺž Baťovho kanála (s možnosťou prepravy bicyklov na výletnej lodi Morava) - prístaviska 400m od Hotela Baťov. Pre tých, ktorí majú radi vodu je tu ešte ďalšia možnosť - plavba po Baťovom kanále.

www.hotel-batov.cz
87 €
151 €

Vyprší
19.10.2019
Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
87 €
151 €

Vyprší
19.10.2019
Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
48
30
Práve prezerá 39 ľudí