Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dokonalé spojenie športu a relaxu: Netradičný splav na paddleboardoch aj pre začiatočníkov.

Popis ponuky

Paddleboarding je vodný šport pôvodom z Havaja. Momentálne patrí k najprogresívnejšie rastúcim športom. Kúzlo spočíva v jednoduchosti. Stojíte na "surfovej doske" a k pohybu na vodnej hladine používate predĺžené pádlo.

K masívnemu rozšírovaniu tohto úžasného športu u nás významne napomáha možnosť využívať nafukovacie plaváky. Majú nesmiernu výhodu pri skladovaní a doprave k jazeru, rieke alebo moru. Nafukovacie paddleboardy sú pomerne ľahké, vďaka šírke umožňujú komfortnú jazdu aj úplným začiatočníkom a vôbec sa nemusíte báť nárazu o dosku.

Jazda na paddleboarde je úžasným relaxom v prírode. Pohybuje sa úplne slobodne po jazerách, priehradách, či riekach. Počas letných dovoleniek je velmi populárne pádlovanie na mori, kde sa na paddleboarde zabáva celá rodina. V extrémnej podobe paddleboardingu je možné jazdiť v príbojových vlnách, či na divokej vode. Stále populárnejší je aj WindSUP, teda paddleboard s windsurfingovou plachtou. Získate tak hneď dva športy s využitím jednej dosky.

Paddleboarding je skutočne jednoduchý a základy zvládne naozaj každý. Stačí vám malá chvíľa a budete s úsmevom pózovať ako skupinka na fotke. Paddleboard je omnoho jednoduchší ako napríklad plávanie, či jazda na bicykli.

Paddleboardy sú nafukovacie, takže sa veľmi jednoducho zrolujú do transportného batohu. Zmestia sa do kufra každého auta, či strešného boxu. Vďaka nízkej váhe cca 8 - 10 kg ich v pohode môžete zobrať do vlaku, alebo sa vydať k vode pešo.

K dispozícii je niekoľko typov a veľkostí paddleboardov s nosnosťou od 80 do 180 kg. Spracovanie je veľmi kvalitné a sú tak tvrde, že ich skoro nerozlíšite od pevných. Úplne v pohode uvezú statných chlapov, vaše deti spolu s vami, alebo vášho partnera.
19,90 €
20 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
20 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
61
40
36