Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si rajský relax. Thajské a relaxačné masáže v Starom Meste v MALI Thai Massage.

15
Popis ponuky

Masážny rastlinný olej Sara Beauty Spa Kokos obsahuje cenné prírodné látky a rastlinné extrakty. Arganový olej a vitamín E zjemňujú a jemne sa starajú o pokožku. Poskytuje dlhotrvajúcu klzkosť.

Kokosový olej rozmaznáva sladkou aromaterapeutickou vônou a privádza do príjemného

relaxačného stavu.

Hlavné zložky: Arganový olej, Vitamín E

Kozmetický rastlinný olej Sara Beauty Spa Slimming obsahuje cenné prírodné látky, bylinné a esenciálne oleje a rastlinné extrakty. Arganový olej a vitamín E zjemnujú a jemne sa starajú o pokožku. Masážny rastlinný olej je vhodný na zmiernenie pomarančovej pokožky a na miestne odbúranie tukov. Používa sa na tvarovanie tela a zoštíhlujúce procedúry celého tela.

Mystická vôňa pomarančového a škoricového oleja znásobuje hrejivý a prekrvujúci účinok.

Hlavné zložky: Arganový olej, Vitamín E, Pomarančový olej, Škoricový olej

Masážny olej Tomfit Tea Tree sa vyrába s obsahom vzácneho oleja, ktorý vzniká zmiešaním unikátnej kombinácie špeciálne vybraných minerálov spolu so silicami z listov stromu čajovníka (Melaleuca alternifolia), ktorý pochádza až z Austrálie. Vďaka vysokému obsahu prírodných antiseptík pomáha pri hojení kožných infekcií, popálenín, menších rezných poraneniach a pri oparoch. Základom minerálneho oleja Tomfit so silicami je čistý minerálny olej, do ktorého sú pridané vonné silice. Silice blahodárne pôsobia na psychiku, majú ukľudňujúce a relaxačné účinky. Masážne oleje sú vhodné pre relaxacnú masáž s aromaterapeutickým účinkom.

Vlastnosti Tomfit masážneho oleja so silicami Tea Tree:

 • jeden z najsilnejších prírodných antiseptík
 • pomáha proti kožným infekciám
 • pomáha pri popáleninách, drobných rezných ranách alebo oparoch

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, D-Limonene.

Masážny olej Tomfit čokoláda regeneruje, vyživuje a prekrvuje pokožku. Minerálny parafínový olej čokoládový má antistresové, relaxačné a povzbudzujúce účinky. Pleť zbavuje vrások, je preto pružnejšia, zlepšuje látkovú výmenu.

Vlastnosti Tomfit masážneho oleja čokoláda:

 • regeneruje, vyživuje a prekrvuje pokožku
 • má relaxačné a povzbudzujúce úcinky
 • zlepšuje látkovú výmenu
 • zbavuje pleť vrások
 • vhodný pre všetky typy pleti

Zloženie: Paraffinum Liquidum, Parfum.

Parafínový masážny olej Tomfit neobsahuje žiadne parfémy, farbivá a konzervačné látky. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný na kozmetickú masáž tváre a dekoltu, na športovú a rehabilitačnú masáž celého tela, k uvoľneniu svalstva, pri okamžitých i dlhodobých bolestiach z únavy a pretaženia. Je vhodný ako kvalitný nosný olej, do ktorého je možné pridávať bylinné extrakty, esencie alebo aromaterapeutické oleje.

Masážny olej Tomfit základný priaznivo pôsobí na pokožku, má relaxačné účinky a priaznivo pôsobí na pokožku. Masážny olej Tomfit je vhodný i pre citlivú pleť. Masáž má veľmi priaznivý vplyv na fyzickú i duševnú pohodu tela.

Vlastnosti Tomfit základného masážneho oleja:

 • relaxačné a uvoľňujúce účinky
 • vhodná na úľavu pri bolestiach z únavy a preťaženia
 • priaznivo pôsobí na pokožku
 • vhodný pre citlivú pleť
 • bez parfumov, farbív a konzervačných látok
 • vhodný pre športovú masáž

Zloženie: Paraffinum Liquidum.

Relaxačná soľ do kúpeľa Sara Beauty Spa s euforickou vanilkovou a jazmínovou vôňou navodzuje aromaterapeutický efekt, rozmaznáva a odbúrava stres. Morská soľ dezinfikuje, regeneruje a osviežuje unavené svaly, kĺby. Uvoľňuje ich a upokojuje.

Hlavné účinné látky:

Morská sol je prírodné antiseptikum a píling. Osviežuje, regeneruje a podporuje vylučovanie toxínov cez pokožku. Obsahuje vápnik, železo a horčík, ktorý odbúrava stres a upokojuje. Extrakt z nechtíka lekárskeho má dezinfekcné prostriedky s obsahom úcinných látok. Čistí pokožku. zjemňuje ju, lieči popraskanú, drsnú pokožku. Jedlá sóda osviežuje chodidlá, zmäkčuje tvrdú kožu. Má fungicídny účinok.

Hlavné zložky: Morská soľ, Jedlá sóda, Extrakt z nechtíka lekárskeho, Jazmínový olej

Gerovital H3 je kozmetická línia produktov obsahujúca tri aktívne zložky, ktoré spoločne spomaľujú proces starnutia pokožky. Je zameraná na dve vekové skupiny a obsahuje tri základné látky SOD, TRYLAGEN, GP4G anti aging komplex, ktoré pôsobia na bunkovej úrovni s cieľom znížiť tvorbu vrások, zvýšiť regeneráciu kolagénu, ktorý je zodpovedný za pružnosť pleti.

Gerovital H3 pokracuje v Gerovital histórii prostredníctvom revolučného vzorca na základe najnovších poznatkov v molekulárnej kozmetike, je vytvorená pre vekové skupiny 30+ a 45+ a dokonale prispôsobená fyziologickým potrebám pleti (vrásky, cuperosis, tmavé škvrny). Produkty pre ženy nad 30 rokov pôsobia proti prvým príznakom starnutia:

 • jemné vrásky v okolí úst a ocí
 • ocné vacky a kruhy pod ocami
 • strata jasu pleti

Štruktúry týchto produktov sú lahké a zabezpecujú trvalú hydratáciu. Produkty pre ženy nad 45 rokov sú špeciálne vytvorené pre riešenie zložitejších problémov spôsobených foto-Agingom a miznutím produkcie estrogénu po menopauze:

 • zrýchlenú stratu elasticity kože
 • hlboké vrásky
 • výskyt tmavých škvŕn

Výrobky z tejto rady sú bohaté na živiny a ponúkajú zjemnený pocit pokožky, dlhotrvajúcu hydratáciu a viditeľnú tonizáciu pokožky.
17 €
20 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
17 €
20 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
70