Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Latino pre ženy začiatočníčky v Tanečnej škole TOP CENTRUM.Naučte sa tanec plný energie a vášní.

50
Popis ponuky

Milujete tanec a fascinujú vás latinsko-americké tance? Túžite po novej energii a vášni, ktorú vám vie ponúknuť iba tanec? Chcete mať krásnu postavu či sa iba potrebujete odreagovať po náročnom dni? Nemáte tanečného partnera? Žiadny problém. Tento kurz je presne pre vás!

Latinsko-americké tance sú plné temperamentu, vášne a majú neopísateľné kúzlo. Spravidla sa tancujú v páre, no čoraz žiadanejšie sú sólové latinsko-americké tance. Pri latinsko-amerických tancoch pracuje celé telo, preto si dámy ľahko vypracujú krásnu postavu. Krokové variácie aj samotné choreografie sú postavené tak, aby si dámy mohli perfektne zatancovať aj bez tanečného partnera, pričom si tance zachovávajú svoj charakter.

Ženskosť, temperament, energia, romantika…aj tieto slová opisujú tento skvelý kurz. Nenechajte sa presviedčať, vyskúšajte ho na vlastnej koži!

Lektormitanečných kurzov sú diplomovaní učitelia spoločenského tanca a spoločenskej výchovy. Bývalí i súčasní profesionálni tanečníci. Viac o tréneroch sa dozviete na stránke poskytovateľa.
59,99 €
119 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59,99 €
119 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
80
50
40
Práve prezerá 37 ľudí