Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hĺbkové ošetrenie pleti, ošetrenie ultrazvukom alebo ošetrenie pleti radiofrekvenčným prístrojom.

50
Popis ponuky

Kolagén, ktorý dodávate vášmu telu vo forme krémov, prípadne kolagénových kapsúl spomaľuje starnutie pokožky, výrazne ju omladzuje a vypína. Zároveň stimuluje vaše vlastné mikrotovárne na kolagén - fibroplasty k väčšiemu výkonu, teda k väčšej produkcii vlastného kolagénu.,,

Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných účinných látok je účinnosť produktov takmer okamžitá. Hlavnou zložkou je molekulárný extrakt z bieleho lososu. Má vysoko čistiaci, osviežujúci a hydratačný účinok.

Spevňujúce a tvarujúce masky - podľa typu pleti

Fototerapia (svetelná terapia, LED terapia)

Je pôsobenie svetla a využívanie jeho prirodzených fyzikálnych vlastností pri riešení niektorých nežiaducich kožných prejavov. Svetlo je schopné prenikať do rôznej hĺbky kože v závislosti od použitej farby, teda vlnovej dĺžky svetla. Vďaka tejto vlastnosti je metóda schopná obsiahnuť a riešiť široké spektrum kožných problémov, pre ktoré je typické špecifické rozmiestnenie v rôznych úrovniach a hĺbkach kože.

 • Preniká do hĺbky 0,5 mm
 • Výrazné antibakteriálne účinky
 • Zlepšovanie nežiaducich prejavov mastnej pleti
 • Využíva sa predovšetkým na liečbu aknóznej pleti
 • Preniká do hĺbky 8-10 mm
 • Zlepšovanie mikrocirkulácie a zvyšovanie produkcie kolagénu v pokožke
 • Napomáhanie pri ošetrovaní vrások a zmierňovaní príznakov procesu starnutia pleti
 • Obnovovanie prirodzenej pružnosti a elasticity pleti
 • Protizápalové účinky
 • Stimulovanie procesu metabolizmu a tým napomáhanie opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov
 • Redukcia pigmentových nerovnomerností vďaka prienikom k bazálnej vrstve pleti
 • Pôsobí na pleť upokojujúco a relaxačne

Pôsobenie ultrazvuku v kozmetike spočíva vo využívaní generovaných vibrácií prístroja, ktoré okrem mikro masáže prinášajú aj jemný efekt zahrievania, čím primerane stimulujú kožné bunky a efektívne napomáhajú aktivovať v nich metabolické a detoxikačné procesy. Pomáha zvýšiť vstrebávanie krémov a gélov až niekoľko násobne. Priaznivo pôsobí na bunkové štruktúry, podporuje ich látkovú výmenu, regeneráciu, vylučovanie toxínov z buniek a medzibunkového priestoru.

Spoločnosť TianDe je výrobca kozmetiky , ktoré obsahujú hlavne prírodné zložky, 15 – 19 % rastlinných zložiek. TianDe tieto svoje produkty vyrába s využitím najnovších receptúr, s rešpektovaním originálnych tibetských, čínskych a altajských receptov, ktoré sa používali po celé stáročia. V produktoch sa kombinuje ľudová múdrosť a znalosti starovekého Východu s modernými metódami farmaceutického priemyslu. Výsledný efekt pri použití týchto produktov je zrovnateľný s terapeutickou liečbou. Kozmetika TianDe je transdermálna kozmetika, čo znamená, že preniká do spodných vrstiev kože. Produkty TianDe majú dva veľmi dôležité certifikáty – GMP a ISO 9001-2000.

Každý výrobok TianDe má vo svojom zložení len vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí...), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén...), minerály (perly, zlato, striebro, kremík...). Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných zložiek sa produkcia TianDe líši vysokou účinnosťou a jemným pôsobením na organizmus.
14,90 €
29,90 €

Vyprší
7.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
29,90 €

Vyprší
7.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80