Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zdravé ovocné kytice alebo ovocná bonboniéra s belgickou čokoládou.

25
Popis ponuky

Každý sladký darček je niečím výnimočný a špeciálny. Rovnako, ako je výnimočnou aj vaša polovička. Dajte jej vedieť, že vám na nej záleží práve takouto milou, hravou, farebnou, chutnou a zdravou formou zároveň. Snáď sa z toho darčeka ujde trošku aj vám :-)

Jahodová bonboniéra

Čerstvé ovocie v belgickej čokoláde je jednoducho mňamka. A ešte väčší zážitok máte, keď ho niekomu podarujete. Zdravý darček vám prináša možnosť ako očariť blízkeho. Naturálne balenie ovocia v čokoláde, ktoré vyzerá jednoducho no senzačne. Veľká mašľa v rôznych farbách. Ponúkame vám ich v čokoláde, v kokose, s orieškami, mandľami, sezame, makom či karamelizované orechy. Chuti sa hranice nekladú. Najlepšie je odskúšať ich všetky.

Ovocná kytica "Čarovné prianie"

Aj keď sa to možno nezdá, tým najcennejším darčekom je zdravie. Ale aj zdravie môže byť niekedy maškrtné. A práve preto vznikla kytica "Čarovné prianie". Ananásové kvietky v obklopení jahôd máčaných v kvalitnej belgickej čokoláde a ďalšie zdravé ovocie..

Ovocná kytica "Hviezdne potešenie"

Skvelá pochúťka je určená pre hviezdu vášho života. Povedať jej to môžete hneď viackrát. Ako prvé jej to povedia ananásy v tvare hviezdičiek. Sú doplnené o kontrastné čučoriedky a maliny, ktoré ešte viac posunie do popredia tvar ananásu. Ďalej tu nájdete ponapichované bobule hrozna vôkol s kontrastnými mesiačikmi voňavého melóna a pomaranča. Chýbať nemôže ani najobľúbenejší kúsok kytice, ktorým sú bezpochyby jahody v čokoláde či ozdobené chrumkavou orieškovou posýpkou.
12 €
15,99 €

Kúpené
36x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12 €
15,99 €

Kúpené
36x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
79
48
48