Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyleťte do výšin lietadlom a vyskúšajte si pilotovanie na vlastných krídlach.

35
Popis ponuky

Lietanie fascinuje človeka snáď od nepamäti. Byť voľný ako vták, vychutnávať si slobodu z bezhraničných výšok a lietať si len tak hocikam, kde sa vám zapáči. Slastná predstava, ktorú vďaka letu a možnosti pilotovania môžete zažiť na "vlastné krídla". Všetko s úžasným výhľadom na krásy Slovenska s Flyskytaxi.sk. Letieť môžete z letísk Nové Zámky alebo Sládkovičovo.

Program

Tohto kurzu sa zúčastňujete len Vy a inštruktor. S týmto skúseným inštruktorom prežijete všetko, čo patrí k výcviku športového pilota, zoznámite sa s riadením lietadla Cessna 152 a vyskúšate si skutočný let v reálnych podmienkach, aké absolvujú profesionálni piloti.

Podmienky

Vhodný pre mužov i ženy, osoby mladšie 18 rokov len so súhlasom zákonného zástupcu. Dobrá zdravotná spôsobilosť nutná.

Počasie

Predpokladom je pekné počasie, nemalo by pršať alebo snežiť.

Trvanie

  1. Pozemná príprava trvá cca 20 minút podľa zvolenej varianty (základy aerodynamiky, letu a ovládania lietadla)
  2. 15, 30 alebo 60 minút letu, kde si môžete vyskúšať pilotovať lietadlo a na záver môžete v prípade vhodných predpokladov nášmu pilotovi pomôcť s pristátím
  3. V ponuke aj 20-minútový let pre 1 osobu bez možnosti pilotovania


Diváci

Môžu byť prítomní. Môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Športové pohodlné oblečenie.

Niekto sa narodí vtákom a niekto sa stane pilotom. Vy si môžte vyskúšať, aké je to byť vtákom aj aké je to byť pilotom. Všetko s úžasným výhľadom na krásy Slovenska s Flyskytaxi.sk. Lieta sa z viacerých letísk, stačí si vybrať ktoré je k Vám najbližšie.

Vrčanie motora, výhľad na krásy Slovenska a pocit slobody. Na tento zážitok budete dlho spomínať. Vezmite svojich priateľov a zažite niečo netradičné. Jeden odvážny z vás si môže dokonca pilotovanie vyskúšať.

Firma SkyTaxi s.r.o je na slovenskom trhu už tretí rok. Momentálne lietajú na dvoch typoch lietadiel Cessna C182P a Piper PA-28-151 HA-WRA

Ďalej poskytujú služby zákazníkom v oblasti prenájmu lietadla pilotom na tzv. teambuilding za individuálne ceny podľa množstva predom zaplatených letových hodín.
44,90 €
69 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
44,90 €
69 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
80