Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurz anglickej alebo španielskej konverzácie Callanovou metódou pre komunikáciu bez stresu.

54
Popis ponuky

The Flow je prvá akreditovaná jazyková škola na výučbu Callanovou metódou. Táto metóda je založená na priamej komunikácií medzi lektorom a študentom. Počas hodiny neplytváte svojím časom písomnými cvičeniami, nečakáte, kým iný študent prečíta alebo preloží článok ale aktívne využívate nadobudnuté vedomosti konverzáciou v anglickom jazyku už od prvej hodiny.

Nové slovíčka sú na hodine vysvetlené a následne aplikované do otázok a odpovedí. Takto priamo v praxi vidíte, ako slovíčko figuruje vo vete a rýchlejšie sa Vám to v súvislosti s kontextom ukladá do pamäti. Počas jednej hodiny počujete približne 12 600 slov, čo predstavuje 240 slov za minútu v porovnaní s približne 300 slovami za hodinu pri iných metódach.

Métoda je koncipovaná tak, aby simulovala anglicky hovoriace prostredie. Je vhodná ako pre študentov, ktorí sa angličtinu už učili, ako aj pre začiatočníkov. Na hodine sa komunikuje v angličtine pričom sa využívareč tela a iné prvky, ktoré Vám s učením pomôžu. Postupuje sa od najjednoduchšej slovnej zásoby a gramatiky až ku komplikovanejším jazykovým javom.

Kľúčovým faktorom úspechu tejto metódy je systematický prístup učiteľa k výučbe jazyka a jeho odhodlanie maximalizovať podiel študenta na hodine. Študenti sa najefektívnejšie učia rozprávaním a počúvaním, na čom je táto metóda postavená. Neustálym opakovaním jazykových štruktúr sa nové učivo automaticky vrýva študentovi do podvedomia a do pamäte 4x rýchlejšie ako pri iných, bežne používaných metódach. Vďaka tomuto postupu sa študent naučí rozprávať za štvrtinu času, ktorý je inak bežne potrebný na zvládnutie toho istého objemu učiva.

Sídlia na ulici Hroncová 1 v Košiciach v business centre na 3. poschodí. Team školy pozostáva z kvalitných a školených lektorov. Obzvlášť si dávajú záležať na individuálnom prístupe ku každému klientovi a príjemnej a pohodovej atmosfére na hodinách. Klientom ponúkajú pitný režim v rámci kurzu zadarmo (káva, čaj, voda). Parkovanie v okolí je zadarmo.
14,90 €
32,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
32,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

28
29
41