Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neskutočné zážitky na plošinách Virtualizer - špičke vo svete virtuálnej reality.

34
Popis ponuky

Heroes Laser & Virtual Arena Trnava je štýlová, moderná hi-tech aréna, ktorú nájdete v Trnave. Aréna poskytuje výnimočné prostredie pre hru známu ako Laser Tag a 3 miestnosti v virtuálnou realitou - PS4 VR, Oculus Rift, HTC Vive a dva Virtualizery! Nájdete tu všetky druhy VR pod jednou strechou v dizajnových priestoroch s posedením a veľkým barom.

Špecialitou Heroes Virtual Arena sú práve plošiny Virtualizer - absolútna novinka a špička vo svete Virtuálnej reality. Nielenže vidíte, počujete a dotýkate sa vo vlastnom svete, ale môžete sa aj plne neobmedzene pohybovať vo virtuálnom svete vďaka plošine, v ktorej ste uchytený a máte umožnený 360-stupňový pohyb. Môžete sa plne oddať zážitku z iného sveta a už vás nebude limitovať nič. Plošiny sú samozrejme dve, takže sa môžete utkať so svojím kamarátom vo virtuálnom súboji!

Každá miestnosť má svoje vlastné priestranné sedenie, kde si môže celá skupina užiť zábavu so sledovania kamarátov v inom svete. Pri každej virtuálnej realite je na stene obrovská televízia, takže vidíte presne to, čo vidí váš kamarát v inej realite.

Celý Heroes je orientovaný na zábavu bez obmedzenia veku. Prídu si na svoje deti, rodičia, teenageri, dospelí, muži aj ženy, dochodcovia, firmy. Každý si tu nájde zábavu, ktorá ich zaujme...
9,90 €
15 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
15 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
50
55
85