Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hľadanie pokladov Divnej Bratislavy - outdoorová escape hra pre deti a ich rodičov.

36
Popis ponuky

Vydajte sa hľadať poklady divnej Bratislavy. Prvá mestská hra určená pre rodiny s deťmi. Súčasťou je aj malá escape roomka. Deti tak zažijú fenomén súčasnosti, ktorý je skôr určený svetu dospelých. Úlohy sú prispôsobené tomu, aby ich deti vedeli aj sami riešiť. Súčasťou budú popisky miest, ktoré sa oplatí deťom vidieť. Uvidia miesta, kde pobýval dunajský vodník, čert, ktorý robil ľuďom v Bratislave zle, bosorku s havranmi.

Naučte deti hravou formou pohybovať sa v meste. Deti si vyskúšajú prácu s jednoduchou mapou. Ukážte svojim deťom, kde ste v Bratislave zažili niečo mimoriadne, čo je v hlavnom meste stále rovnaké a kde je už všetko inak.

V tíme musí byť vždy aspoň jedna osoba nad 18 rokov. Hra je odporúčaná pre deti veku 5 – 13 rokov.

Hru môžu hrať pokojne aj skupiny nebratislavčanov a skúsiť tak spoznať Bratislavu veľmi netradične. Ak však Bratislavu vôbec nepoznáte je dobré si pred hrou naštudovať mapu a na nej základné body ako Bratislavský hrad, Námestie SNP, Hlavné námestie, Hviezdoslavovo námestie, Kostol sv. Martina a Michalská brána.

Hra je určená pre skupinu 3-5 ľudí.

Po telefonickej rezervácii termínu prídete na Beblavého ulicu č. 10, a tam sa dozviete všetko, čo budete potrebovať na to, aby ste spoznali "divnú" Bratislavu.
33,50 €
52 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
33,50 €
52 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

8
34