Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Niťou šitá štvorcová fotokniha s tvrdými doskami - dodatočná zľava pre prvých 100 zákazníkov.

64
Popis ponuky

Fotokniha šitá niťou s tvrdými doskami - vytvorte pre seba alebo svojich blízkych krásnu fotoknihu. Urobte radosť, darujte spomienky, ktorých budete sami autorom. Uchovajte si všetky krásne zážitky, aby sa nikdy nestratili.

Reakcie od zákazníkov"Dobrý deň, dnes mi prišli knihy, ktoré som si u vás objednala a som maximálne spokojná. :) Teším sa, že ste ich dokázali vyrobiť a doručiť tak rýchlo (oveľa rýchlejšie, ako som predpokladala). Teším sa aj kvalitnému prevedeniu a skvelým cenám. Cítila som potrebu napísať Vám a poďakovať sa. Ochotne budem medzi priateľmi šíriť Vaše dobré meno :) S pozdravom Zuzana"

- - -

"dobry den chcem sa len podakovat. kniha mi pred par dnami prisla a je krasna. kvalitna tlac aj vazba. som velmi spokojna. a dakujem aj za vasu spolupracu. dufam, ze nabuduce mi to uz pojde lepsie :) s pozdravom a vdakou celej firme martina"

- - -

"ešte musím povedať, že sa vyskytli nejaké technické problémy, napísala som mail a do pár minút som mala odpoveď ako problém riešiť ale aj inú alternatívu vyriešenia problému ... vidno, že si vážite zákazníkov.. ja ďakujem"

- - -

"Dobrý deň, včera som obdržal fotoknihu a som veľmi spokojný (hneď som si zakúpil ďalší kupón). Kvalitné spracovanie a rýchle vybavenie. Musím uznať, že pochvaly z predchádzajúcich príspevkov sú opodstatnené. František"

Na vytvorenie fotoknihy je potrebné si stiahnuť bezplatný softvér goSTORYgo Photobook z www.goSTORYgo.sk. Program obsahuje veľké množstvo profesionálne preddefinovaných šablón, pozadí, masiek a rámčekov. Ľahko si vytvoríte profesionálne vyzerajúci darček.

Kupón je možné použiť aj na fotoknihu s viac ako 24, 40, 80 120 alebo 160 stranami a doplatiť si rozdiel. Môžete si zvoliť aj nižší počet strán, táto akciová cena fotoknihy sa ale nezmení.

Ako si jednoducho vytvoriť vlastnú fotoknihu?

1. Stiahnite si zadarmo softvér goSTORYgo PhotoBook a nainštalujte ho.

2. Vytvorte si vlastnú fotoknihu.

3. Jednoducho si fotoknihu objednajte priamo z vášho počítača.

Videolekcie efektívneho vytvorenia vlastnej fotoknihy

http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Podpora/Fotokniha-video-navod.html

Ukážky hotových fotokníh

http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Inspirujte-sa/Hotove-fotoknihy.html

TYPOSET, s. r. o. je digitálna a ofsetová tlačiareň, ktorá sa špecializuje na fotografickú tlač. Dodáva tlačenú produkciu najvyššej kvality už viac ako 20 rokov. Podrobné informácie o produktoch a službách nájdete na www.typoset.eu.
9,79 €
26,85 €

Kúpené
149x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,79 €
26,85 €

Kúpené
149x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
78
78
37