Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Superior izba hotela Bo33**** v centre Budapešti, strešné wellness a raňajky so sektom.

43
Popis ponuky

V metropole Maďarska je otvorený nový štvorhviezdičkový rodinný hotel Bo33 Hotel**** Family & Suites, ktorý je výhodný svojou výbornou polohou kúsok od historického a kultúrneho centra Budapešti a zároveň aj prístupný všetkými dopravnými prostriedkami. Je však výnimočný aj svojím špecifickým dizajnom a profesionálnymi službami predčiacimi akékoľvek vaše očakávania.

Ako už názov hotela napovedá pobyt si môžete vychutnať aj s dieťaťom, pretože tento hotel sa špecifikuje ako pro-rodinne orientovaný hotel. Napriek blízkemu hlučnému centru je hotel zasadený do tichého prostredia, takže váš komfort a spánok nebude nič rušiť. K relaxu využite hotelové wellness alebo fitness centrum. Hotel disponuje vlastným parkoviskom v podzemnej garáži, všetko pre pohodlie hosťa.

Izba SUPERIOR

Každá izba má zvukotesné steny a odhlučnené okná, čo zvyšuje komfort pre vás a vašu rodinu počas pobytu v rušnom meste. Medzi štandardnú výbavu izby v tomto hoteli patrí aj kapsulový kávovar Nespresso a rýchlovarná kanvica – pripravte si pohodlne každé ráno lahodnú kávu alebo čaj. Výnimočnosť hotela spočíva aj v poskytovaní internetovej televízie s množstvom zábavných programov. Niektoré izby majú vlastný balkón a v kúpeľni je buď sprcha alebo vaňa.

Tešiť sa môžete na výborné raňajky so sektom, ktoré máte v cene. Ak dostanete chuť aj na ďalšie nápoje či pochúťky, 24 hodín denne je pre vás otvorený lobby bar a občerstviť sa môžete aj v snack bare.

Relaxovať môžete vo wellness na streche hotela. Oddajte sa bublinkám vo vírivke s výhľadom, vychutnajte si saunu či parný kúpeľ.

Budapešť – mesto termálnych kúpeľov

Je to jediné mesto v Európe, v ktorom je vybudovaných tak veľa termálnych zariadení a termálnych prameňov. Od roku 1934 sa Budapešť oficiálne pýši názvom – Mesto kúpeľov. V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu sú kúpele vyhľadávané miesto na oddych a vypnutie od všetkých starostí. Typická atmosféra budapeštianskych kúpeľov si získa každého.

Termálne kúpele Széchenyi

Sú to najväčšie kúpele v meste, ktoré vznikli v obrovskom mestskom parku a ako prvé boli otvorené v mestskej štvrti Pešť. Otvorené sú denne (6.00-22.00 hod.). Po celý rok je možné zaplávať si v 3 exteriérových bazénoch – takisto aj počas zimy. Vo vnútri si je možné vybrať spomedzi viac ako 10 samostatných bazénov a takisto je možné využiť niektorú z lekárskych procedúr.

Námestie hrdinov

Najnovšie zrekonštruované námestie a považuje sa za najkrajšie v celej Budapešti. Obrovské námestie, na ktorom nájdete 3 najväčšie monumenty – Galéria umenia z roku 1896, Múzeum výtvarného umenia postavené v eklektickom štýle a monument, ktorý spája všetky dokopy je Pamätník Milénia. Svoje meno nesie podľa súšia stojace uprostred námestia – pamätník neznámych vojakov – národných hrdinov.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

169 €
294 €

Vyprší
29.2.2020
Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
294 €

Vyprší
29.2.2020
Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 135 ľudí
50
23
39
Práve prezerá 118 ľudí