Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Császár*** v centre Budapešti, s celoročnými bazénmi a možnosťou vstupu do kúpeľov.

26
Popis ponuky

Hotel Császár***sa nachádza v centre Budapešti, len 5 minút chôdze od mosta Margaret. V rovnakej budove (bez priameho prístupu) sídlia aj turecké kúpele Veli Bej. Pri kúpeľoch Lukács ste pešo za 3 minúty. Najslávnejšie kúpele Budapešti, Gellért, sú ľahko dostupné autobusom za 15 minút.

Vonkajšie bazény hotela Császár*** sú k dispozícii po celý rok. Nájdete tu 50 m dlhý bazén (olympijská veľkosť), 25 m bazén a výukový bazén. Je tu tiež spoločenská miestnosť s automatom na kávu. Vonkajšie bazény zvyknú využívať na trénovanie aj miestni športovci, napríklad plavci alebo hráči vodného póla.

Budova bola postavená ešte v roku 1850 a pôvodne slúžila ako kláštor. Atmosféra izieb je však príjemná a dýcha históriou - hotel si zachoval pôvodné prvky budovy.

Vybavenie izieb (veľkosť 12 m²):

 • Klimatizácia
 • Satelitná TV
 • Telefón
 • Minibar
 • Wi-Fi
 • WC a sprchovací kút

Na výber máte z pečiva, masla, paštét, syra, džemu, salámy, syru, vajíčka, müsli, jogurtov, mlieka, kávy a čaju. Raňajky sú podávané formou menšieho studeného bufetu v hale medzi izbami. Personál dozerá na dostatočné množstvo jedla a nápojov.

Kúpele Veli Bej sú ukrytým pokladom a jedinečným zážitkom. Ide o vynovené 435-ročné kúpele, v ktorých nie sú zvlášť určené dni pre mužov a ženy (kúpať sa môžu obe pohlavia spoločne). Hotelové Spa sídli v rovnakej budove ako hotel Császár (bez priameho prístupu, 2 minúty pešo).

Oktogon,osemhranný bazén vo vnútri kúpeľov, má nezvyčajné danosti - voda s teplotou 36 °C, pričom tok vody je veľmi rýchly, 1200 l/min. Vďaka tomu sa voda v bazéne vymení až štyrikrát denne a nie je potrebné pridávať chlór. Okolo bazéna sú malé studne na osvieženie a v štyroch rohoch miestnosti sú rodinné bazény s rôznymi teplotami vody: 16 °C, 32 °C, 34 °C a 40 °C.

V novom wellness oddelení sú aromatické parné kabíny, fínska a infrasauna či masážne sprchy s ľadovou sprchou. Ku kúpeľom patrí aj jacuzzi, hydroterapeutické oddelenie a rôzne ďalšie masáže.

Pri neďalekej reštaurácii Pata Negra Buda nájdete platené parkovisko. Ak by ste si chceli ráno pochutiť na káve a koláčiku, len 350 m od hotela je malá cukráreň Dolcissima. Praví gurmáni zavítajú do reštaurácie Kacsa Restaurant, kde podávajú napríklad výbornú kačicu či iné lahodné 3-chodové obedové menu (15 minút pešo od hotela).

Ďalej:

 • Budova parlamentu
 • Ostrov Margaret
 • Rybárska bašta
 • Reťazový most
 • Divadlá a množstvo ďalších turistických atrakcií či reštaurácií

96 €
129 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
96 €
129 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
28
39
32