Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusné ošetrenia pleti v Beauty Expert, pleť krásne rozžiaria, obnovia pevnosť, pružnosť.

40
Popis ponuky

Ošetrenie je zamerané na obnovu a vypnutie pleti pomocou rastlinných kmeňových buniek zapracovaných pomocou ultrazvukových vĺn, spojená s masážou.

Ošetrenie pleť krásne rozžiari, obnoví pevnosť, pružnosť a zjemní ju. Ošetrenie zahŕňa dôkladné vyčistenie pleti a dočistenie pokožky tonikom. Aplikácia omladzujúcej masky pleť zanechá dokonale jemnú, zbavenú miest s ochabnutým reliéfom a optimálne hydratovanú. Zapracovanie séra kmeňových buniek v ktorom základ tvorí babasu olej a bio marhuľový olej, poskytuje pleti najdôležitejšiu výživu a prirodzenou ochranu.

Aplikácia druhej krémovej liftingovej a oxigenačnej BIO masky je určená pre intenzívnu výživu a lifting pleti. Podporuje využitie dostupného kyslíka v pokožke a spúšťa aktivovanie novotvorby kolagénu, taktiež spevňuje kontúry tváre a obnovuje její tonus. Pleť dokonale hydratuje a podporí penetráciu účinných látok zo séra a masky.

Protivráskové ošetrenie pleti – výrobky, ktoré sú obsiahnuté v tomto ošetrení obsahujú vysokú koncentráciu vitamínu C a patrí k najúčinnejším antioxidantov, ktorý neutralizuje voľné radikáli, spúšťa regeneračné mechanizmy, zjasňuje odtieň pleti, zmenšuje líniu vrások, udržiava úroveň vlhkosti a zvyšuje plnosť pleti.

Ošetrenie proti starnutiu napomáha odďaľovať proces starnutia pleti, napráva poškodenie. Taktiež zmierňuje tmavé škvrny, čím sa pokožke vracia žiarivý a mladistvý vzhľad.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti avšak pre zákazníčky, ktoré chcú zmierniť proces starnutia, zjemniť ochabnutosť a nedostatky sfarbenia pokožky.
23,90 €
40 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
23,90 €
40 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

78
34
73
69