Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax v najkrajšom kúpeľnom meste Poľska v hoteli 4 Pory Roku & Spa s prestížnym ocenením.

22
Popis ponuky

Hotelsa nachádza v najkrajšom kúpeľnom meste Poľska Krynica-Zdrój. Mesto láka návštevníkov svojím šarmom, kúzlom, žiadnym zhonom a množstvom krásnych turistických chodníkov aj cyklistických trás.

Hotel 4 Pory Roku & Spa je držiteľom prestížneho ocenenia Zlatý štandard v oblasti služieb zákazníkom (ZŁOTY STANDARD W OBSŁUDZE KLIENTA). Tento titul sa udeľuje za realizáciu inovácií a šírenie osvedčených postupov v oblasti cestovného ruchu.

Hostia ocenia pohodlie, dobré jedlo, príjemnú atmosféru, pokoj a kontakt s prírodou.

Dvojlôžkové izby vám poskytnú ideálne miesto na oddych po náročnom dni. Všetky izby sú priestranné a zariadené v elegantnom a pohodlnom štýle. Dokonalý relax vám zaistia pohodlné postele a krásny výhľad na okolité hory.

Vybavenie všetkých izieb:

  • TV SAT
  • Telefón
  • Wi-Fi

Izby majú vlastnú kúpeľňu a väčšina z nich má aj balkón.

Počas pobytu máte stravovanie zabezpečené formou raňajok alebo polpenzie v hotelovej reštaurácii (bufetové raňajky podávané v čase od 8.30 - 10.00 hod. a bufetové večere - polievka, dve teplá jedlá a studený bufet od 18.00 - 19.00 hod.).

V záhradke za hotelom sa nachádza altánok, kde sa zvyknú organizovať opekačky pre ubytovaných hostí.

Vyberte si niektorú z ponúkaných masáží alebo procedúr tela a tváre v masážnom centre a centre krásy.

Vo wellness v hoteli Continental (17.15 - 21.00 hod.) je vám za poplatok k dispozícii bazén, vírivka, sauna fínska, parná alebo infra.

Blízko hotela nájdete aj areál na chov sŕn a danielov, z čoho majú dozaista radosť najmä tí najmenší návštevníci, ktorí môžu zvieratká dokonca aj pohladkať.

Rafting a jazda na kajaku na rieke Poprad

Rafting v malebnom údolí Popradu (Muszyna) je určený pre každého, pretože rieka je pokojná a rekreačné raftingové člny a stabilné a bezpečné.

Lanový park Mamut

Nachádza sa na vrchole Mount Parkowa na ceste k Prameňu lásky. Časť atrakcie pre deti od 3 rokov je pokrytá bezpečnostnou sieťou. Od 4 rokov môžu využiť ďalšiu trasu s istením, ktorá je ale v takej výške, že rodičia vedia dieťaťu kedykoľvek pomôcť. Okrem toho tam sú ešte dve cesty pre staršie deti a dospelých - stredné až vysoké.

Paintball

Paintball je príťažlivý pre ľudí všetkých vekových kategórií a obľúbený medzi mužmi aj ženami.

Krynický lanový park

Tento lanový park sa nachádza na úpätí Jaworzyna Krynicka (na ceste k lanovke). Skladá sa z 8 atrakcií v celkovej dĺžke vyše 260 m: od trasy pre deti od 3 rokov až po cesty pre extrémnych dobrodruhov, ktorí hľadajú vzrušenie. Skutočný výbuch emócií čaká na všetkých, ktorí sa odvážia na bungee jumping (The Big Swing) z výšky 17 m.

K dispozícii je tiež lezecká stena, trampolína, hojdačky, mini ihrisko s pieskoviskom a posedenie s možnosťou grilovania.

Jazda na koni

Lety balónom
90 €
115 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
115 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
53
48
34