Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Virtuálna realita na vlastnej koži – perfektný darček pre každého muža s chlapčenskou dušou.

25
Popis ponuky

  • HTC Vive sú určené na pohyb po priestore, nie len na pohyb hlavou
  • Virtuálna realita sa zdá skutočnejšia
  • Vďaka okuliarom máte väčší zážitok pri pohyboch celým telom po veľkej hracej ploche
  • Bežné okuliare sú naprogramované pre menší pohyb a priestor
  • Aj oproti virtuálnej realite kompatibilnej s Playstation je zážitok pri HTC Vive intenzívnejší

Nechajte sa obklopiť svetom virtuálnej reality a zažite to, o čom druhí len píšu. Staňte sa pilotom vesmírnej flotily, vyrazte za dobrodružstvom, na ktorom spoznáte morské dno, majte miernu paranoju zo zombíkov, pristaňte na Mesiaci alebo zažite jazdu na gigantickej horskej dráhe, z ktorej sa vám skrúti žalúdok a zatočí hlava. Možnosti sú naozaj nekonečné. Virtuálna realita vás jednoducho dostane do kolien.

Vo virtuálnej realite nesedíte za stolom. Pohybujete sa v priestore a používate špeciálne vyvinuté ovládače. Tie verne kopírujú pohyb a stisk vašej ruky. Nepotrebuješ klávesnicu ani myš. Všetko vidíte v 360˚ realite. Môžete tancovať, ochraňovať mesto, rozhadzovať veci po kancelárii či strieľať ako o život aj s občasným hádzaním sa o zem. A váš mozog bude mať stále pocit, že ste naozaj vo svete, ktorý vidíte cez okuliare.

Virtuálna realita je najväčšia sranda so skupinou kamarátov. Tak neváhajte a príďte aj s nimi. V herni si viete urobiť parádnu párty. K dispozícii sú sedačky, bar, niečo pod zub a veľa zábavy. To, čo sa deje vo virtuálnej realite, uvidíte všetci cez veľký televízor.

Môžete spolupracovať pri stavbe strojov alebo spoločne zneškodniť bombu. Vyzvite svojich kamarátov na pretekárskom okruhu Nürburgring alebo si zmerajte sily v ničení vesmírnych nepriateľov. Ponoríte sa do oceánov a zalietate si v nulovej gravitácii v troskách obrovskej vesmírnej stanice. Na smrť vás vystrašia hororové zážitky či zombíci. Malá rada: keď sa ich budete snažiť zneškodniť, tým že budete ustupovať, vás ešte rýchlejšie zjedia. Takže to určite nerobte. :)

Na to, aby ste si užili virtuálnu realitu, nemusíte byť hardcore hráčom ani skúseným počítačovým užívateľom. Ovládanie je tak intuitívne, ako pohyb rúk v skutočnom živote.

Novootvorená herňa v priestoroch legendárnej Cvernovky.
29,99 €
40 €

Kúpené
237x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,99 €
40 €

Kúpené
237x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
Práve prezerá 39 ľudí
29
Práve prezerá 37 ľudí
50