Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Upokojujúce masáže podľa výberu. V centre relaxu Amija znovu načerpáte stratenú energiu.

35
Popis ponuky

Upokojujúce masáže si môžete dopriať v centre relaxu Amija. Postará sa tam o vás tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Čas strávený na masáži vám spríjemnia muzikoterapiou.

Klasická masáž je vykonávaná množstvom hmatov. Má blahodárny vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež poruchách lymfatického systému. Ak sa rozhodnete pre túto masáž, je dôležité v prípade, že trpíte vysokým krvným tlakom, alebo inými závažnými ochoreniami upozorniť na to maséra.

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Parafango

Po kvalitnej masáži si môžete uvoľniť telo parafangom, ktoré stláča pokožku a spevňuje ochabnuté tukové bunky. Teplé PARAFANGO (zmes bahna s parafínom) sa aplikuje pri teplote 52 °C v plátoch pri bolestiach jednotlivých častí tela. Zvyšuje v našom tele tok lymfy a tak napomáha vylučovaniu toxických látok z tela.

Parafango napomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, začínajúcej i pokročilej artróze, pri bolestiach chrbtice a pod. Parafango odporúčame aj tím, ktorí si túžia oddýchnuť, odreagovať sa od každodenného vypätia a zažiť príjemnú relaxáciu po celodennom zhone.

Účinky rašeliny:

Jedným z hlavných efektov rašeliny je jej tepelný efekt. V porovnaní s tepelnou kapacitou vody je tepelná zotrvačnosť rašeliny 5,15 x dlhšia, čo podporuje výrazný, hlboko pôsobiaci tepelný efekt. Zlepšuje sa tým tonus kože a podkožia, dochádza k hlbokému prehriatiu, ktoré spôsobuje relaxáciu svalov a uvoľnenie väzivového tkaniva, čo prispieva k zväčšeniu pohyblivosti kĺbov. Prírodné látky obsiahnuté v rašeline majú zároveň blahodarné kozmetické účinky - kremík, zinok, horčík a rastlinné enzýmy pôsobia hydratačne, regeneračne, vitalizačne, prispievajú k reštrukturalizácii a "omladzovaniu" pokožky. Spomaľujú tiež tvorbu vrások a odďaľujú starnutie pleti. Humínové látky zmierňujú prejavy podráždenej a svrbiace pokožky a zároveň posilňujú jej ochranný kyslý plášť. Telo sa tak lepšie bráni zárodkom chorôb a stáva sa odolnejším. Rašelina má aj analgetický účinok (upokojuje bolesť), imunobiologický účinok (povzbudenie imunitných reakcií) a bakteriostatický.

Centrum relaxu Amija vám ponúka svoje služby od roku 2001. Sortiment ponúkaných služieb je každým rokom rozširovaný o nové procedúry podľa požiadaviek zákazníkov a podľa najnovších trendov v tejto oblasti. V klimatizovaných priestoroch relaxcentra vás k vašej spokojnoti obslúži tím profesionálnych masérov a kvalifikovaný personál. čas strávený tu vám spríjemnia muzikoterapiou s možnosťou využiť služby baru.

Centrum relaxu Amija má štatút chránenej dielne, maséri sú prevažne nevidiaci.
6,50 €
10 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,50 €
10 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
70