Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

5 dní plných zážitkov na Santorini so slovenským sprievodcom, raňajkami a ubytovaním 50 m od pláže.

9
Popis ponuky

1. deň

Voliteľný transfer na letisko Viedeň, odlet v obedňajších hodinách na Santorini. V poobedných hodinách prílet na Santorini, transfer na hotel v dovolenkovom stredisku Perissa, ktoré vám ponúka krásnu promenádu s barmi, reštauráciami a obchodíkmi a jednu z najkrajších pláží na ostrove.

2. deň

Raňajky, transfer do hlavného mesta Fira, ktoré je centrom nákupov na Santorini a ponúka nádherný výhľad na sopečný ostrov. Možnosť plavby loďou na aktívny vulkán spolu s kúpaním v horúcich prameňoch vulkánu. Pred nástupom na výletnú loď vás čaká 588 "somárskych" schodov, ktoré vedú do starého prístavu. Kľukaté schody do prístavu môžete absolvovať pešo, na somárikovi alebo lanovkou.

Po návrate z plavby späť do starého prístavu voľný program na nákupy v úzkych uličkách mesta. Následne transfer do najvyššie položeného mestečka Pyrgos, individuálna prehliadka.

3. deň

Po západe slnka transfer späť na ubytovanie. Raňajky, individuálny program. transfer do múzea Akrotiri, pozostatky mesta zaliateho lávou považovaného za bájnu Atlantídu. Následne pešia prehliadka Červenej pláže, tvorenej lávovými kameňmi. V poobedňajších hodinách transfer do kúzelného mesta Oia, ktoré jepovažované za jedno z najromantickejších miest na svete. Žiarivé biele domčeky s modrými strechami vytesané do skaly spolu s unikátnymi výhľadmi zanechajú vo vás zážitok na celý život.

Po prehliadke mestečka sa nám naskytne jedinečný výhľad na západ slnka na najvyššom bode mestečka. Po západe slnka transfer späť na ubytovanie.

4. deň

Raňajky a celodenný individuálny program v letovisku Perissa. Možnosť fakultatívneho výletu na degustácie "sopečných vín" v jednom z preslávených vinárstiev, alebo iné miestne výlety, či požičanie štvorkoliek, auta, prípadne výlet miestnou dopravou.

5. deň

Raňajky, odloženie batožiny, celodenný voľný program v letovisku Perissa, v podvečerných hodinách autokarový transfer na letisko, odlet zo Santoríni prílet v nočných hodinách do Viedne, voliteľný transfer z letiska Viedeň do Bratislavy.

Hotel Porto Perissa***

Krásny rodinný hotel s vonkajším bazénom a ležadlami sa nachádza len 50 m od jednej z najkrajších pláží na ostrove vybavenej dlhou promenádou lemovanou obchodíkmi a reštauráciami.

Tradičné izby sú vybavené TV, sušičom vlasov, izbovým trezorom a majú balkón/terasu. K dispozícii aj rodinné izby. Bezplatné Wi-Fi. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Raňajky formou bufetu.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
53
48
34