Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Predplatné časopisu Auto Motor a Šport - 12 alebo 6 časopisov - váš poradca vo svete motorizmu.

24
Popis ponuky

Motto "nezávislý, kritický, fascinujúci" najlepšie vyjadruje filozofiu jeho obsahu. Magazín sa zameriava najmä na predstavovanie a testovanie nových automobilov a ďalších noviniek zo sveta motorizmu.

Venuje sa tiež podrobnému porovnávaniu automobilov a aj ich príslušenstva. Na stránkach majú svoje pevné miesto aj rady pre motoristov a záujemcov o kúpu automobilu, reportáže z významných motoristických podujatí, cestopisy do zaujímavých krajín či pohľady do zákulisia motoristického športu. Súčasťou každého vydania je tiež tematická príloha Extra, ktorá sa okrem praktických tém venuje aj rôznym mužským hobby a životnému štýlu.

Mesačník, ktorý nezávisle, kriticky a kompetentne hodnotí automobily z celosvetovej produkcie. Zastáva rolu kompetentného poradcu pri výbere nového automobilu, ponúka informácie „z prvej ruky“. Nájdete v ňom i oddychové témy, ako sú cestopisy, fascinácie či reportáže z motoristického športu, čitateľsky obľúbené sú odborné porovnávacie testy pneumatík, zabezpečovacích zariadení či brzdových sústav.

V každoročnej sofistikovanej ankete „Najlepšie automobily" sleduje vývoj imidžu značiek, ich modelov a tiež názorov čitateľov, čo má veľký význam aj pre automobilových importérov. Široký obsahový záber časopisu dopĺňajú tematické prílohy a špeciály.
14,99 €
19,80 €

Vyprší
31.3.2020
Kúpené
249x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,99 €
19,80 €

Vyprší
31.3.2020
Kúpené
249x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
43
48
23