Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v soľnej jaskyni na boj proti chrípke a posilnenie imunity. Odbúrajte stres a únavu!

27
Popis ponuky

Odbúrajte stres a únavu počas 45 minút. Vstup do soľnej jaskyne Ng wellness pre jednu dospelú osobu vám pomôže vrátiť vitalitu, dobrú náladu a prispeje k vášmu zdraviu.

V jaskyni vládne unikátna mikroklíma vyznačujúca sa absolútnou bakteriálnou čistotou a vzduchom, ktorý je vďaka soli z Mŕtveho mora obohatený minerálmi, ktoré vplývajú na psychiku a zdravie ako detí, tak dospelých. Pobyt v jaskyni prebieha na pohodlných lehátkach pri prispôsobenej hudbe, ktorá pomáha relaxovať a uvoľniť sa. Táto relaxácia v soľnej jaskyni má rovnaký účinok, ako 3 dni strávené pri mori.

Soľná jaskyňa NG Wellness System na báze aktívnych morských prvkov je najnovšia originálna metóda využitia soli z Mŕtveho mora s preventívnymi, liečivými a regeneračnými účinkami. V jaskyni vládne nenapodobiteľná mikroklíma charakteristická svoju jedinečnou bakteriologickou čistotou, primeranou vlhkosťou a teplotou, ktorá priaznivo vplýva na našu náladu a chráni zdravie tak dospelých, ako aj detí. Okrem pre človeka priaznivej zápornej ionizácie je vzduch nasýtený zlúčeninami: jódu, horčíka, vápnika, draslíka, sodíka a brómu, ktoré sú nevyhnutnými zložkami pre správnu činnosť organizmu. Kúry prebiehajú na pohodlných lehátkach pri prispôsobenej hudbe, ktorá pomáha relaxovať a uvoľniť sa. Zlepšenie zdravia a dobrého pocitu je badateľné už po niekoľkých kúrach.

Hodina strávená v soľnej jaskyni s obsahom soli z Mŕtveho mora má rovnaký účinok ako tri dni strávené pri mori. Pobyt v soľnej jaskyni pôsobí podporne pri liečení mnohých ochorení, ako sú ochorenia dýchacích ciest (chronický katar nosa , hrdla, hrtanu ,priedušková astma, chronický zápal pľúc a priedušiek, chronická obštrukčná choroba pľúc), znížená funkcia štítnej žľazy, poruchy zažívacieho traktu, srdcovo-cievne ochorenia (ischémia, kritické zúženie koronárnych artérií, vysoký krvný tlak) , kožné ochorenia (lupienka, kožné zápaly, alergie), disfunkcia vegetatívneho nervového systému (neurózy, stavy vyčerpanosti, znížená odolnosť voči stresu), vredová choroba žalúdka a dvanástnika, gastritída, zápal hrubého čreva a iné.

Minerálne látky z Mŕtveho mora vplývajú výnimočne priaznivo na pravidelnú činnosť ľudského organizmu. Pri systematickom používaní zlepšujú prekrvenie pokožky, ktorú okysličujú a dodávajú jej výživné látky. Zlepšujú kondíciu vlákien elastínu a kolagénu, upravujú pevnosť a pružnosť pokožky. Okrem dôkladného očisťovania pôsobia hojivo, zjemňujú podráždenia a podporujú schopnosť pokožky vylučovať toxíny. Klinické testy dokázali, že minerálne látky z Mŕtveho mora obsiahnuté v soli zaručujú dlhotrvajúce navlhčenie pokožky, pričom pozitívne a posilňujúco pôsobia na cievy.

Pobyt v soľnej jaskyni sa neodporúča osobám so zvýšenou funkciou štítnej žľazy, obličkovými ochoreniami, tuberkulózou, klaustrofóbiou. Soľná jaskyňa NG Wellness System je vybavená systémom špeciálnych lámp s rôznymi svetelnými frekvenciami v štyroch farbách ( modrej, červenej, oranžovej a zelenej). Každá z lámp vyžaruje primerané svetlo, ktoré priaznivo pôsobí na náš organizmus: červené urýchľuje látkovú premenu v bunkách, očisťuje krv, zlepšuje činnosť tráviaceho systému, eliminuje únavu, žlté očisťuje pokožku, obmedzuje tvorbu vrások a uľahčuje zaspávanie, zelené upokojuje, no zároveň dodáva energiu, odstraňuje únavu (odporúča sa pre osoby so zvýšeným krvným tlakom), modré relaxuje, upokojuje, odstraňuje napätie svalov, uľahčuje zaspávanie.

 • Soľná jaskyňa je miestom pokoja a relaxácie
 • Každá procedúra začína na celú hodinu a pobyt klientov trvá 45 minút
 • Na procedúru je nutné dostaviť sa včas, minimálne 10 minút pred jej zahájením.
 • Do jaskyne je zakázaný vstup osobám s infekčným ochorením, akútnou TBC a rôznymi formami ochorení z nachladnutia, chrípkou, akútnym kašľom a pod.
 • Osoby s hyperfenkciou štítnej žľazy, onkologickým ochorením a z chorobami obličiek sú povinné prvý vstup do soľnej jaskyne konzultovať so svojim ošetrujúcim lekárom
 • Do jaskyne je prísny zákaz vstupu s jedlom a pitím
 • Vstup v obuvi, ponožkách alebo bosými nohami je zakázaný. Na nohy je nutné použiť jednorázové návleky
 • Počas procedúry je využívané pôsobenie svetla k liečivým účinkom tzv. koloroterapia, ktorá je účinnejšia pokiaľ ju vnímate zrakom
 • Počas procedúry sa správajte ticho a nerušte hlasným rozhovorom
 • Nie je dovolené dotýkať sa prvkov vnútorného vybavenia a vynášať kryštalickú soľ
 • Počas procedúry nie je možné fotografovať a robiť filmové záznamy
 • Vstup detí do 15 rokov je dovolený len v sprievode dospelej osoby, ktorá zodpovedá za dodržiavanie pokynov deťmi
 • Koniec procedúry signalizuje biele svetlo, obsluha otvorí dvere pre odchod z jaskyne

5,50 €
7,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,50 €
7,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
49
45