Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ročné predplatné časopisov Biker a Cyklistika s cyklomapami a sprievodcom Tour de France 2020.

60
Popis ponuky

Je bicykel vaša srdcová záležitosť? Zaujímajú vás novinky zo sveta horskej či cestnej cyklistiky, rozhovory so svetoznámymi a slovenskými jazdcami, reportáže, tipy a rady na skvelé vylepšováky vášho dvojkolesového tátoša? Potom sú časopisy Biker a Cyklistika pre vás ako stvorené.

Najčítanejší slovenský časopis o horskej cyklistike BIKER prináša čitateľom prehľad technológií, konštrukcií a materiálov, testy nových komponentov a bicyklov, reportáže zo zaujímavých lokalít, súťaží a iných akcií, rady ako jazdiť a tipy na trate s podrobnými mapami.

Dozviete sa mnohé praktické rady ako efektívne bicyklovať v lese či na ceste, ako si svojpomocne opraviť bicykel, mega testy bicyklov, komponentov, oblečenia a ďalšej výbavy, ktorú ocení každý biker alebo cyklista.

CYKLISTKA je jediný slovenský časopis o cestnej cyklistike, ktorý štyrikrát ročne prináša to najlepšie zo sveta cyklistiky. Medzi prehľadmi technológií, konštrukcií a materiálov nájdete aj testy nových bicyklov, reportáže, rady a tipy na zaujímavé trate s podrobnými mapami.

Jedným z 11 časopisov je oficiálny sprievodca Tour de France, ktorý obsahuje kompletné mapy s profilmi všetkých etáp, podrobné informácie o každom tíme a veľa informácií celej Tour vrátanie histórie a tiež rozhovory s jazdcami a s ľuďmi podieľajúcimi sa na tomto svetovom podujatí.
18,90 €
46,90 €

Kúpené
586x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
46,90 €

Kúpené
586x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
Práve prezerá 44 ľudí
72
Práve prezerá 36 ľudí
59
59