Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Adrenalín pri tandemovom motorovom paraglidingu okolo Liptovskej Mary + videozáznam.

34
Popis ponuky

Máte odvahu stratiť pôdu pod nohami? Vychutnajte si krásy Liptova z vtáčej perspektívy pod dohľadom skúseného tandem motorového pilota - inštruktora, ktorý bude mať váš zážitok pevne v rukách.

Počas letu sedí pasažier vzadu, tandem pilot - inštruktor je pred vami a riadi padák. Pri lietaní na trojkolke nemusíte ani pobehnúť, ale sedíte usadený v sedačke.

Kde: Lieta sa na oficiálnych štartovacích plochách schválených LAA SK (Leteckou amatérskou asociáciou). Hlavne v krásnych oblastí Liptova.

Kedy: Lieta sa počas celého roku, keď ale neprší, nesneží a nefúka silný vietor.

Kto: Pilot - len oficiálny motorový tandem pilot LAA SK. Pasažier - od hmotnosti 30 - 100 kg, v prípade že máte o čosi viac treba sa informovať skôr, do 18 rokov treba súhlas rodiča prípadne zákonného zástupcu.

Poistenie: Piloti sú zákonne poistený voči škodám spôsobeným tretím osobám pre územie Európy (poistné krytie 750 000 €).

Na čom: Lieta sa na certifikovaných tandemových padákoch a motorových tandemových trojkolkách, ktoré majú zákonom požadované platné TP (technický preukaz) a samozrejmosť je záložný padák.

Upozornenie: Tandem pilot si vyhradzuje právo neštartovať, počas letu zmeniť trasu alebo skrátiť samotný let v prípade zlých poveternostných podmienok pre vašu bezpečnosť.
59 €
90 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
90 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
25