Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v Aqua Hoteli Termál*** len 40 km od Bratislavy s neobmedzeným kúpaním a wellness.

44
Popis ponuky

Základným vytýčeným cieľom kúpeľov je rozširovanie liečebných služieb a maximálne plnenie požiadaviek pre široké vrstvy hostí, ktorí do AQUA Hotel Termál*** - Wellness AQUA Hotel Termál*** prichádzajú za odpočinkom.

AQUA Hotel Termál*** sa nachádza na území termálnych-liečebných kúpeľov, v strede mesta Mosonmagyaróvár (pri hlavnej bráne romantickej krajiny Žitného ostrova). Mesto je svojou polohou blízko ako rakúskych, tak slovenských hraníc, od Budapešti je vzdialený 160 km.

Hotel sa skladá z hlavnej budovy (izby bez balkóna, cca 50 m od kúpaliska cez hotelovú záhradu), alebo vedľajšej budovy (novšia časť, izby s terasou alebo balkónom, cca 100 m od hotela).

K dosiahnutiu spokojnosti svojich hostí napomáhajú hotelu služby otvorených i krytých bazénov, denne napúšťaných vodou z vysokokvalitných liečebných termálnych prameňov s obsahom minerálnych solí a bez obsahu pridávaných chemických látok. Bazény s rôznymi teplotami a rozličné sauny ponúkajú možnosti liečenia, odpočinku a osvieženia.

Voda z termálnych prameňov je svetovo uznávaná liečivá voda, ktorá podľa účinkov na zdravie je zaradená medzi päť najlepších liečebných vôd v Európe. Na tom sú založené aj široké liečebné procedúry: odborné lekárske ordinácie, bazénové kúpele, vodoliečba - plávanie, uhličité kúpele, galvanizačné kúpele, hydromasáže vodným prúdom pod vodou, liečivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aquafitness, liečebný telocvik vo vode i na suchu.

Po celý rok je pre hostí na území kúpeľov k dispozícii niekoľko reštaurácií, zubná ordinácia, predajňa optiky, sauna, masáž, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra a mnoho drobných obchodíkov.

K základnému vybaveniu každej izby patria župan, fén na vlasy, trezor, telefón a minibar. Všetky izby "štandard plus" sú vybavené nastaviteľnou klimatizáciou, LCD-TV, možnosťou pripojenia internetu. Pre pohodlie invalidných hostí s pohybovým obmedzením slúžia špeciálne vybavené izby na prízemí. Izby typu štandard nemajú klimatizáciu.

Kemping Termál sa nachádza v susedstve hotela. Trojhviezdičkový kemping disponuje 40 voľnými miestami a svojich hostí očakáva po celý rok. Je vybavený kuchyňou, práčkou, elektrickým pripojením i sociálnym zariadením.

Krytý bazén s termálnou vodou, fínska sauna a infrasauna, bazén pre deti, vonkajší i krytý bazén kúpaliska, zážitkové bazény pre dospelých či liečebný bazén zaisťujú hosťom pohodlie a dokonalý odpočinok.
72 €
129 €

Kúpené
123x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
72 €
129 €

Kúpené
123x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

10
50
12