Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Víkend v Horskom hoteli František v srdci Javorníkov s raňajkami, bazénom a zľavou na skipass.

38
Popis ponuky

Hotel František sa nachádza v rekreačnom stredisku Čertov, v katastri obce Lazy pod Makytou vzdialenej z Púchova asi 25km, v pokojnej časti s krásnou panorámou. Rozsiahly udržiavaný areál s lyžiarskymi vlekmi spoločne s dispozičným riešením a vybavením interiéru hotela je vhodný na rodinné dovolenky, organizovanie kurzov, školení, športových sústredení, škôl v prírode, lyžiarskych kurzov a letných táborov.

V hoteli je 24 izieb. Izby sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením. Spoločenská miestnosť je vybavená TV prijímačom.

Reštaurácia pre 80 hostí aj príjemná kaviareň. Lyžiarom tu ponúkajú možnosť odložiť si lyže v úschovni, pre tých, ktorí sa zimným športom nevenujú, zasa zaplávať si v bazéne s veľkosťou 5x10 metra. Hotel má aj vlastný menší lyžiarsky vlek vzdialený asi 100 metrov.

Keďže sa hotel nachádza v krásnom horskom prostredí, býva tu problém s mobilným signálom. Dobré pokrytie má len Orange.

Hotel František je situovaný v srdci CHKO Beskydy a pohoria Javorníky tvoriace hranicu medzi ČR a SR. Jeho okolie je predurčené k aktívnemu oddychu. Množstvo turistických a cykloturistických trás očaria návštevníkov od apríla do novembra. V zimných mesiacoch je pre vyznávačov lyžovania pripravených a upravovaných viacero zjazdových a bežeckých tratí.

Neďaleko hotela leží lyžiarske stredisko Ski Čertov. V stredisku s nadmorskou výškou 600 až 900 metrov nad morom sa nachádza päť vlekov s celkovou dĺžkou tratí niečo vyše 5 kilometrov. Zjazdovky sú vhodné pre náročných lyžiarov, ale i pre začiatočníkov. Vleky Tatrapoma majú prepravnú kapacitu 2 800 osôb za hodinu.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
42
32