Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oxygenoterapia a mikrodermabrázia - intenzívne vyživujúce a omladzujúce ošetrenie pleti.

48
Popis ponuky

Oxygenoterapia sa úspešne využíva v medicíne a dermatológii už mnoho rokov. V estetických neinvazívnych centrách je klientmi obľúbená pre svoje pozitívne účinky na pleť. V Beauty center Lumines do ošetrovanej pokožky vpravujú spolu s 95 % ionizovaným kyslíkom zároveň aj sérum podľa typu pleti. Spolu zanechávajú pleť rozžiarenú, hladšiu a pružnejšiu. Kyslík zároveň preukázateľne pomáha naštartovať aktivitu buniek a ich regeneračné procesy.

Čo je to oxygenoterapia a ako funguje?

Oxygenoterapia, známa tiež ako kyslíková terapia, liečba kyslíkom alebo oxyterapia, využíva prirodzené vlastnosti čistého kyslíka a jeho pôsobenie na našu pleť. Kyslík predstavuje jednu zo základných podmienok života na zemi - nachádza sa taktiež v našich bunkách. Vedecké štúdie ukazujú, že jeho prítomnosť v pokožke má veľký podiel na jej mladistvom a sviežom vzhľade. Vekom však dochádza k úbytku kyslíku v pleti. Tento jav sa podieľa na starnutí pleti spolu s ďalšími faktormi, ako je pôsobenie slnečných lúčov, alkohol alebo fajčenie.

Počas oxygenoterapie dochádza k priamemu vstrekovaniu kyslíka do podkožia. To pomáha zlepšiť lokálny metabolizmus a aktivitu buniek a opäť naštartovať tvorbu kolagénových vlákien a elastínu, ktoré pleti dodajú potrebnú pružnosť. Pri vpravovaní kyslíka dochádza i k zlepšeniu mikrocirkulácie v podkoží – pleť dostáva žiarivejší a mladší vzhľad. Kyslík má navyše pozitívny vplyv na hojivé procesy – pomáha zahojiť jazvy po akné alebo po chirurgických zákrokoch a celkovo prispieva k regenerácii buniek.

Kyslík sa počas ošetrenia do pokožky dostáva zo špeciálnej kyslíkovej pištole, do ktorej je vháňaný 95% ionizovaný kyslík pod tlakom približne 2 bar. Prístroj funguje na základe Pressure Swing Absorbtion (PSA) technológie, ktorá umožňuje bezpečné, bezbolestné a predovšetkým efektívne vstrekovanie kyslíka.
19,90 €
38 €

Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
38 €

Kúpené
26x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
72
71
69