Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka pod Chopkom v legendárnom hoteli Björnson s fínskymi kúpacími kaďami.

33
Popis ponuky

Eko-šport hotel Björnson patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.

V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia – Villa a Hostel.

V Björnsonke si tak nájde vhodné ubytovanie každý - rodina s deťmi, početná skupina priateľov, manželský pár či partia mladých snowboardistov.

Vychutnajte si bývanie v štýlovej horskej chate uprostred malebnej prírody a najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

Po práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii majú všetky izby vlastné kúpeľne a sociálne zariadenie . Na izbách tiež nájdete TV a wifi pripojenie. Spoločenská miestnosť s množstvom atraktivít a hier je určená pre malých aj veľkých návštevníkov. Samozrejmosťou ubytovania v chate je nádherný výhľad na okolitú prírodu.

Chata má spolu 25 dvojlôžkových izieb s prístelkami a dve rodinné izby.

 • Standard Rooms sú dvojposteľové izby s dvoma oddelenými lôžkami, alebo manželskou posteľou.
 • Executive Rooms sú dvojposteľové izby s maželskou posteľou a dvoma prístelkami, ktoré vzniknú rozložením pohodlnej sedačky.
 • Family room je luxusná izba, v ktorej sa nachádza manželská posteľ, samostatné lôžko a pohodlná sedačka, ktorej rozložením získate dve ďalšie prístelky. Family rooms susedia, dajú sa prepojiť a spojiť do jedného veľkorozmerného apartmánu.

Reštaurácia sa nachádza v hlavnej chate a nájdete v nej typické slovenské jedlá, ako aj vybrané špeciality medzinárodnej kuchyne. Pre ubytovaných hostí budeme ponúkať obľúbený systém stravovania formou polpenzie .

Súčasťou reštaurácie je aj terasa s panoramatickým výhľadom .

Prírodná scenéria v okolí chaty je krásna sama osebe, takže len obyčajná prechádzka vonku je zážitkom a relaxom súčasne. Aby bol ale váš pobyt ešte príjemnejší a zábavnejší, čaká na vás v areáli Björnsonky množstvo ďalších atrakcií:

 • Hriatô – exteriérová relaxačná zóna s kúpacími kaďami a oddychovou miestnosťou a saunou
 • Altánok s grilom
 • Detské ihrisko
 • Ihrisko na pétanque
 • Basketbalový kôš
 • Požičovňa športových potrieb
 • Activity room v hlavnej chate (TV, kartový stolík,
 • spoločenské hry, detský kútik, knižnica)

Demänovská dolina, v ktorej sa Eko-šport hotel Björnson nachádza, je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Patrí k najkrajším miestam na Slovensku.

Zoznam turistických možnosti TU.

Na Liptove sú ideálne podmienky pre všetkých milovníkov cyklistiky. Trasy cez Demänovskú dolinu, Čiernovažskú dolinu a okolo Liptovskej Mary patria určite k najkrajším na Slovensku. Demänovskou dolinou vedie cyklotrasa až k samotnému úpätiu vrcholu Chopok. Cyklotrasa meria z Liptovského Jána 23 km, celkové prevýšenie na trase je okolo 550 m.
149 €
222 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
222 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

31
9