Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstupy do obľúbeného aquaparku AquaRelax Dolný Kubín s extra dlhou platnosťou.

Popis ponuky

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu.

Plavecký bazén

Je to ideálne miesto pre vaše oddychové, ale aj profesionálne plávanie, organizovanie plaveckých pretekov, sústredení, školských plaveckých kurzov aj pre tie najmenšie deti.

  • dĺžka: 25 m
  • šírka: 15 m
  • hĺbka: od 1 do 2 m
  • teplota vody: 27 °C
  • počet dráh: 6

Relaxačný bazén

Vodný svet ponúka pre návštevníkov vodné atrakcie rôzneho druhu. Veľký multifunkčný bazén pod základňou pyramídy s dĺžkou 26 m a šírkou 19 m. Hĺbka bazéna je od 110 do 130 cm. Teplota vody je 32 °C.

Súčasťou bazénu a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vane s teplotou vody 36 °C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou , 2 tobogany, dvojšmykľavka NIAGARA a relaxačná terasa na opaľovanie v letnej sezóne.

V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. Trávnatá plocha s rozlohou 200 m² v prírodnej scenérii ponúka detský bazén, športové ihriská a zapožičanie športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami a bufet s občerstvením.

Reštaurácia AquaVia

Reštaurácia AquaVia sa nachádza v budove Aquarelaxu. Má kapacitu 52 miest a v lete na terase s kapacitou 24 miest. Moderne zariadený interiér vám spríjemní chuť vynikajúceho jedla a kvalitného vínka. Zabezpečujeme organizovanie spoločenských akcií ako napríklad oslavy, promócie, malé svadby. Pre oslavy 20 hostí uzatvoríme pre vás priestory reštaurácie a o príjemné posedenie sa postará vyškolený personál.
12 €
12 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12 €
12 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
80
17
29