Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Baťov pri známom Baťovom kanáli s polpenziou a vstupom do ZOO.

34
Popis ponuky

Hotel Baťov ***, ktorý v súčasnosti funguje ako hotel a kongresové centrum, sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí mestskej štvrti Baťov v Otrokoviciach, neďaleko krajského mesta Zlín. Hotel bol postavený v roku 1936 firmou Baťa a ako projekt svetoznámeho architekta prof. Ing. Karfíka a stal sa najvýznamnejším objektom zlínskeho funkcionalizmu.

Hotel ponúka vkusné a pohodlné ubytovanie v izbe s vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, telefónom, Wi-Fi a konferenčným stolíkom. Na izbe nájdete aj nadštandardné vybavenie vrátane fénu, kúpacie čiapky, odličovacích tampónov, šitíčka a jednorazového čističa na topánky. K izbám v 4. etáži náleží aj jedinečná vonkajšia terasa.

Každý deň si vychutnáte výbornú polpenziu v slnečnej hotelovej reštaurácii Flóra. V hotelovej cukrárni si môžete dopriať popoludňajšiu kávu so zákuskom.Večer zas môžete stráviť v štýlovej Moravskej pivnici.

V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, krytá tenisová hala, futbalové ihrisko, športový štadión, bowling, squash, kolky, minigolfové ihrisko.

Zoologická záhrada na Lešná bola založená v rokoch 1929 a 1930 z iniciatívy majiteľa panstva, grófa J Seilern. V súčasnej dobe má ZOO približne 42 ha a chová okolo 220 druhov zvierat, medzi ktorými je rad vzácnych druhov. Originálnym a ojedinelým riešením je rozčlenenie areálu ZOO do zoogeografických oblastí.

Veľká opičia dráha, dve veľké trampolíny, šliapacie autíčka, veľký skok len pre odvážlivcov POWERFAN alebo veľká hojdačka Big Swing. To všetko a oveľa viac vás čaká, ak navštívite lanové centrum Lanáček Otrokovice.

Bezprostredné okolie hotela Baťov ponúka možnosť navštíviť predhoria chřibských lesov, dostatok športových možností, alebo lepšie spoznať baťovský Zlín a navštíviť Muzeum Jihovýchodní Moravy Zlín.

Vzhľadom k svojej výhodnej polohe v moravskom regióne je hotel Baťov vhodný aj ako východiskové miesto pre turistiku a výlety spojené s poznávaním okolitých historických miest a kultúrnych pamiatok, napríklad Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad.

Otrokovicami vedú upravené cyklistické trasy, ktorými sa môžu turisti vydať nielen do blízkeho okolia, ale aj napríklad do neďalekého Uherského Hradišťa, alebo sa pustiť priamo po známom Moravskom chodníku.

Obľúbená cyklostrasa smeruje pozdĺž Baťovho kanála (s možnosťou prepravy bicyklov na výletnej lodi Morava) - prístaviska 400 m od Hotela Baťov. Pre tých, ktorí majú radi vodu, je tu ešte ďalšia možnosť - plavba po Baťovom kanále.
116 €
177 €

Vyprší
2.7.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
116 €
177 €

Vyprší
2.7.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 40 ľudí
49
50
Práve prezerá 51 ľudí
42
Práve prezerá 116 ľudí