Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Darujte sebe alebo svojmu známemu všetkých 120 staníc v HD kvalite a s archívom od ISPER Slovakia.

67
Popis ponuky

Služba je aktívna ihneď po dokončení a zaplatení objednávky. Pokiaľ ste si objednali PIN kód pre smart TV Samsung, emailom Vám pošleme daný PIN kód do pár hodín, tento vložíte do aplikácie vo vašom Samsung TV a môžete ihneď službu sledovať. Ak ste si objednali set-top box, ten Vám doručíme do pár dní. Stačí ho pripojiť do elektriny, televízora a k internetu a môžete ihneď sledovať TV.

Služba je aktívna 1 rok (12 celých mesiacov) plus mesiac, v ktorom ste si službu objednali. Ak ste si službu objednali napr. 3. 12. 2019, služba bude aktívna do 31. 12. 2020.

Set-top box má štandardnú RJ45 koncovku a používa automatické zisťovanie IP adresy (DHCP). Pokiaľ teda máte doma od svojeho poskytovateľa internetu štandardný wifi router, stačí do neho pripojiť kábel.

V krabici od set-top boxu sa štandardne nachádza 1ks HDMI (1m) káblu a 1ks internetového (LAN) káblu (1m)

Áno, mesiac pred skončením služby Vám bude na emailovú adresu, resp. adresu uvedenú pri objednávke zaslaná faktúra na ďalší rok. V prípade, že si budete chcieť službu predĺžiť, stačí túto faktúru uhradiť.

Na najvyššiu kvalitu je potrebné mať aspoň 10 mbps stabilný download (rýchlosť sťahovania). Pri nižších rýchlostiach sa kvalita obrazu znižuje, ale stále je zabezpečená plynosť pohybu obrazu. Najnižšie testovaná rýchlosť bola 1 mbps a pri tejto rýchlosti bol stále plynulý pohyb obrazu.

Službu je možné sledovať v celej Európskej únii a teda aj v Česku. Stačí, ak na danom mieste máte internetové pripojenie.
139 €
420 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
420 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
80