Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Voňavé balíčky kávy a čaju - výnimočná chuť počas zimných večerov.

20
Popis ponuky

Brazília Santos

Hovorí sa, že najlepšou odrodou Brazílskej kávy je Santos – jemná, plná chuť s nádychom čokolády s nízkou kyslosťou, bez stopy horkosti, z oblasti Sao Paulo. Má vyváženú a plnú chuť s náznakom príchuti orieškov a čokolády.

Latino Blend

Zmes 80% arabicy a 20% robusty. Všetky kávové zrná v tomto blende sú pražené zvlášť a následne sa miešajú. Týmpádom každé zrno je pražené do iného stupňa pre dosiahnutie požadovanej chuti a väčšej komplexnosti. Výsledkom tohto procesu je káva vyššej akosti.

Ethiopia Organic

Organické kávy sú čoraz populárnejšie. Na výrobu bio kávy sa nepoužívajú syntetické hnojivá, chemické látky a vzťahuje sa na nich ekologické zákony, takže neničia životné prostredie či zdravie človeka. Ochutnajte našu lahodnú bio arabiku z africkej Etiópie.

Bylinná zmes Ospalá Hlava

Dali ste si príjemný kúpeľ? Spočítali všetky ovečky? Premysleli úlohy na druhý deň? Ak spánok nie a nie prísť, najskôr je čas siahnuť po bylinkách. Upokojujúca medovka, uvoľňujúca mäta a harmanček vás pošlú do ríše snov raz dva. Ráno privítate svieži, oddýchnutí a plní energie. Neveríte? To ste asi neskúsili čaj Ospalá hlava.

Lesné ovocie

Prichystali sme maškrtu hodnú kráľovskej tabule! Veľkú misu sladkých malín sme zmiešali s tanierom šťavnatých černíc, zasypali hrnčekom jahôd a vyladili lyžičkou bazy. Pre potechu maškrtných jazýčkov nechýbajú ani jablká, ibištek, šípky. To všetko preto, že les naozaj milujeme. A čo vy?

Earl Grey - čierny čaj

Stará dobrá a osvedčená klasika. Čierny Earl Grey patrí v mnohých rodinách k nevyhnutnému inventáru. Ste zvedaví, prečo ho milujú ľudia od Manchestru po Tokio? Prečo sa každé ráno rozvonia v miliónoch kuchýň? My to vieme. Má totiž vynikajúcu chuť a mimoriadnu povzbudzujúcu schopnosť. Nech už si ho uvaríte ráno alebo na poludnie, vždy urobí radosť.

Jasmin Green

Ak stále neviete, ktorý z našich skvelých sypaných čajov si vybrať, stavte na jazmínovú klasiku. Preslávená špecialita z ďalekého východu má očarujúcu nebeskú vôňou, ktorá zaháňa vnútorný nepokoj. Jazmínový čaj patrí do tradičnej čínskej kultúry najmenej tisíc rokov. Až ho ochutnáte, stane sa aj vaším favoritom.

Roibos tea supergrade BIO

Žiadny kofeín, žiadne kalórie, žiadna trpkosť. Rooibos je čisté sladké potešenie, ktoré môžete naliať vašim drobcom aj prarodičom trpiacim nespavosťou. Mäkký a aromatický nálev uchváti každého. Naviac má vynikajúce zdravotné účinky a je v BIO kvalite. Neexistuje dôvod, prečo ho nevyskúšať.
7,80 €
9,80 €

Vyprší
24.2.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,80 €
9,80 €

Vyprší
24.2.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
83
42