Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte sa vyblázniť do reálnej strieľačky, ktorá nebolí. SWAT laser aréna – najnovšia v Bratislave.

30
Popis ponuky

Zahrajte si v SWAT laser aréne, ktorá používa najmodernejšie dostupné vybavenie, má hromadu tématických hudobných motívov, naozaj hustú hmlu, mega ozvučenie Arény a veľa ďalších možností a módov hry!

Elektronické vesty so systémom EVO 5 a štyrmi senzormi, laserové zbrane so samostatným senzorom a presnou muškou.

Zákerné maskovanie v aréne :)

Jedinečnou a neprehliadnuteľnou prekážkou v Aréne je Recognizer. Hráčom počas hry poskytuje taktickú výhodu. Jeho žiariaci priezor umožňuje skrytú paľbu do Arény vďaka neutralizácii farby vesty a celkovému krytiu jej svetla!

Stačí sa skryť za Recognizer a cez jeho priezor strieľať smerom do Arény. Zasiahnutí hráči len ťažko zistia, odkiaľ strela priletela a kde sa nepriateľ skrýva!

Omegu možno za hru celkom zasiahnuť 14 x. Avšak pozor! Nemožno ju trafiť dvakrát po sebe rovnakým hráčom :) To znamená, že napríklad v tímovej hre musíte v tíme spolupracovať a informovať sa o stave Omegy a možnosti jej zásahu.

Po jej zasiahnutí sa začne regenerovať, čo sa prejavuje blikaním a menením farieb v strede. Po túto dobu nejde trafiť. Regenerácia trvá vždy 1 minútu (preto možno celkom trafiť 14x - hra má 15 minút).

Akonáhle ubehne 50 sekúnd regenerácie, Omega vystrelí okolo seba na protihráčov v dosahu menom hráča, ktorý ju zasiahol a nazbiera tak pre neho body. Po uplynutí ďalších 10 sekúnd (spolu 1 minúta) znova sčervenie.

Počas regenerácie Omegy samozrejme účinkuje super-schopnosť, ktorú hráč získal - neviditeľnosť alebo SPY mód, ktorý trvá 30 sekúnd.

Pokiaľ ale Omegu necháte dlhšie ako 10 sekúnd v červenom stave, začne svojvoľne strieľať po Aréne a hráčom body brať. Preto sa ju oplatí aktívne využívať. Pokiaľ ju v hre aktívne strieľate, môžete vo výsledkoch po hre vidieť, že Omega ako taká sama o seba zasiahla len veľmi málo hráčov. V opačnom prípade bude mať každý hráč od Omegy niekoľko zásahov.
3,50 €
5 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,50 €
5 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
80
15
43