Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ktorýkoľvek burger z jedálneho lístka vo veľkosti "M" v Estévečke za jednotnú cenu.

Estevéčka
0 / 5
Popis ponuky

Vyskúšajte tak trochu iný pohľad na burgery. V chutnej domácej žemli nájdete kvalitné mäso, ale v každej iné, inak pripravované, ale vždy v dokonalej kombinácii chutí. Ktorý bude váš favorit?

Majitelia Estévéčky svoju prevádzku poňali naozaj zodpovedne. Nechceli ju otvárať len tak, aby bola. A tiež nie preto, aby zarobili na úkor kvality. Domáca výroba, tie najčerstvejšie ingrediencie a inovatívny prístup robí z tejto prevádzky jednu z tých, za ktorou sa oplatí cestovať.

Názov Estévéčka viac ako jasne evokuje jeho polohu. Tento podnik nájdete v Mlynskej doline, v bezprostrednej blízkosti výškovej budovy RTVS. Na prízemí nepriehliadnuteľnej zeleno-žlto-šedej novostavby sa nachádza podnik, okolo ktorého sa denno-denne premelie tisícka študentov mieriacich z/na internáty v Mlynskej doline.

Estévéčka otvorila prvýkrát brány svojim návštevníkom v júni 2013 ako sympatická kaviareň. Od tohto momentu zabrdli aj do gastronómie, aby svojim návštevníkom ponúkli aj niečo viac ako dobrú kávu a skvelé pivo. Návštevníci si pochutnajú na skvelých domácich burgeroch a, samozrejme, mnohých iných chuťovkách. S atmosférou vhodnou ako na rande vo dvojici, tak aj na skupinový piatkový opijáš, skvelé jedlo a v neposlednom rade skvelá obsluha sú devízy, s ktorými sa snažia osloviť všetkých tých, ktorí sem zavítajú.
5,90 €
5,90 €

Kúpené
967x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,90 €
5,90 €

Kúpené
967x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
20
13