Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

NOVINKA: Paríž s Disneylandom a jedným z najväčších morských akvárií v Európe.

24
Popis ponuky

1. deň: Odchod zo Slovenska a ČR

2. deň: Centrum Paríža

Zamierite k Eiffelovej veži, jednej z najvýznamnejších francúzskych pamiatok. Vystúpite do 2. poschodia alebo sa zveziete výťahom na 3. poschodie.

Vydáte sa do jedného z najväčších morských akvárií v Európe. Disponuje 43 nádržami s viac ako desaťtisícami rýb. Uvidíte raje, murény, hviezdice, kraby i langusty. Zážitkom nielen pre malých je prechod tunelom, v ktorom pláva 32 žralokov. V bazéniku dotykov si môžete pohladiť rôzne druhy rybiek.

Zamierite k rieke Seine, kde sa poplavíte na lodi a pozriete sa na parížske pamiatky z úplne inej perspektívy. Nasledovať bude prechádzka po súši.

Od nábrežia Seiny prejdete cez námestie Svornosti až k múzeu Louvre so svetovo známym obrazom Mony Lisy. Ak budete unavení, môžete posedieť v Tuilerijských záhradách, prejsť sa vonkajším areálom Louvru alebo nakupovať v ulici Rivoli. Vo večerných hodinách odchod na hotel.

3. deň: Disneyland

Celý deň strávite vo svete fantázie zábavného parku Disneyland. Čaká vás veľa malých a väčších dobrodružstiev od Walta Disneyho. V parku navštívite 5 dobrodružných krajín s chatrčou Robinsona, pirátskou plážou a atraktívnou jazdou loďou pri Pirátoch z Karibiku.

Zažijete plavbu parníkom westernovým údolím a horskú dráhu Indianu Jonesa v Chráme skazy, na ostrovné Hrmiace skaly plné dynamitu alebo pri vystrelení kanónom, ktorý vás vynesie do vesmírnej galaxie. Poletíte do oblakov so sloníkom Dumbo, v raketách a nad strechami Londýna s Petrom Panom, vlak vás prevezie príbehom Snehulienky a 7 trpaslíkov alebo Pinocchia.

Stretnete sa s obľúbenými postavičkami Mickey Mousom, Káčerom Donald, Minnie, Plutom, Snehulienkou, Popoluškou, Šípkovou Ruženkou, medvedíkom Pú, Petrom Panom, Aladinom, medvedíkom Baloo a Chipom a Dalom, ktorých stretnete aj vo veľkom popoludňajšom sprievode.

Prejdete sa cirkusovým vláčikom Zemou rozprávok, navštívite jaskyne s bábikami z celého sveta, labyrint Alenky z ríše divov a kolotoč s koníkmi kráľa Artuša. Vesmírna raketa vás v 5D projekcii vynesie do vesmíru, odtiaľ sa vydáte do ponorky kapitána Nema, jaskyne s drakom, a tí starší do Krčmy u Popolušky.

Na záver sa pozriete k zámku Šípkovej Ruženky, kde bude večer nádherná vodná, svetelná a hudobná show spojená s obrovským ohňostrojom. Odchod do ČR a na Slovensko.

4. deň: Príchod do ČR a na Slovensko
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 42 ľudí
32
Práve prezerá 39 ľudí
30
Práve prezerá 38 ľudí
46
Práve prezerá 38 ľudí