Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

NOVINKA: Paríž s Disneylandom a jedným z najväčších morských akvárií v Európe.

24
Popis ponuky

1. deň: Odchod zo Slovenska a ČR

2. deň: Centrum Paríža

Zamierite k Eiffelovej veži, jednej z najvýznamnejších francúzskych pamiatok. Vystúpite do 2. poschodia alebo sa zveziete výťahom na 3. poschodie.

Vydáte sa do jedného z najväčších morských akvárií v Európe. Disponuje 43 nádržami s viac ako desaťtisícami rýb. Uvidíte raje, murény, hviezdice, kraby i langusty. Zážitkom nielen pre malých je prechod tunelom, v ktorom pláva 32 žralokov. V bazéniku dotykov si môžete pohladiť rôzne druhy rybiek.

Zamierite k rieke Seine, kde sa poplavíte na lodi a pozriete sa na parížske pamiatky z úplne inej perspektívy. Nasledovať bude prechádzka po súši.

Od nábrežia Seiny prejdete cez námestie Svornosti až k múzeu Louvre so svetovo známym obrazom Mony Lisy. Ak budete unavení, môžete posedieť v Tuilerijských záhradách, prejsť sa vonkajším areálom Louvru alebo nakupovať v ulici Rivoli. Vo večerných hodinách odchod na hotel.

3. deň: Disneyland

Celý deň strávite vo svete fantázie zábavného parku Disneyland. Čaká vás veľa malých a väčších dobrodružstiev od Walta Disneyho. V parku navštívite 5 dobrodružných krajín s chatrčou Robinsona, pirátskou plážou a atraktívnou jazdou loďou pri Pirátoch z Karibiku.

Zažijete plavbu parníkom westernovým údolím a horskú dráhu Indianu Jonesa v Chráme skazy, na ostrovné Hrmiace skaly plné dynamitu alebo pri vystrelení kanónom, ktorý vás vynesie do vesmírnej galaxie. Poletíte do oblakov so sloníkom Dumbo, v raketách a nad strechami Londýna s Petrom Panom, vlak vás prevezie príbehom Snehulienky a 7 trpaslíkov alebo Pinocchia.

Stretnete sa s obľúbenými postavičkami Mickey Mousom, Káčerom Donald, Minnie, Plutom, Snehulienkou, Popoluškou, Šípkovou Ruženkou, medvedíkom Pú, Petrom Panom, Aladinom, medvedíkom Baloo a Chipom a Dalom, ktorých stretnete aj vo veľkom popoludňajšom sprievode.

Prejdete sa cirkusovým vláčikom Zemou rozprávok, navštívite jaskyne s bábikami z celého sveta, labyrint Alenky z ríše divov a kolotoč s koníkmi kráľa Artuša. Vesmírna raketa vás v 5D projekcii vynesie do vesmíru, odtiaľ sa vydáte do ponorky kapitána Nema, jaskyne s drakom, a tí starší do Krčmy u Popolušky.

Na záver sa pozriete k zámku Šípkovej Ruženky, kde bude večer nádherná vodná, svetelná a hudobná show spojená s obrovským ohňostrojom. Odchod do ČR a na Slovensko.

4. deň: Príchod do ČR a na Slovensko
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
50
36
46