Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nadýchnite sa tatranského vzduchu v obľúbenom hoteli Amalia***+ s polpenziou a wellness.

17
Popis ponuky

Tatranská Lomnica je najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku. Na úpätí Lomnického štítu sú upravované terény až do nadmorskej výšky 2196 m. Stredisko ponúka najväčšie prevýšenie na Slovensku (1308 m) a podľa vlastných meraní OnTheSnow tiež najdlhšiu zjazdovku na Slovensku (5500 m).

Rodinné stredisko Starý Smokovec je vhodné na výučbu lyžovania a pre nenáročnú rodinný lyžovačku. Stredisko je rozdelené do dvoch areálov: Jakubkova lúka a Hrebienok. Nachádza sa tu aj jedna z mála sánkarských dráh na Slovensku - 2,5 kilometrová osvetlená trať z Hrebienka do Starého Smokovca.

Na Jakubkovej lúke sú dva lyžiarske vleky (dĺžka 853 a 70 m) s ľahkými zjazdovkami. Hrebienok ponúka jednu ľahkú zjazdovku s dĺžkou 2350 m.

Hrebienok sa stal známym i vďaka podujatiu Tatry Ice Master - ľadové sochy. Túto zimu tu nájdete opäť i ľadovú baziliku Tatranský dóm - najväčšiu a najchladnejšiu atrakciu tejto zimy.

Snowpark Lúčivná ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panaromatickým výhľadom na Vysoké Tatry. 4 lyžiarske vleky, večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskych potrieb, detský kútik, upravené bežecké trate - 5 km aj skiservis.

Lopušná dolina

Stredisko leží v nadmorskej výške 777 mnad morom (údolná stanica) s prevýšením až do výšky 916 m nad morom (vrcholová stanica). Zjazdovky sú situované na severo východ na trávnatých terénoch - pasienky v pásme lesa. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti.

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl, tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

www.hotelamalia.sk
239 €
289 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
239 €
289 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
42
32
53