Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pilotom na skúšku - zážitkový let nad Bratislavou: Uvidíte Karpaty, Senecké jazerá, Trnavu, Viedeň..

JetAge
0 / 5
Popis ponuky

JetAge je názov viac ako 60 rokov trvajúcej éry aviatiky. Lietanie sa stalo s príchodom JetAge dostupnejšie pre ľudí, letectvo sa stalo bezpečnejším a lacnejším spôsobom prepravy. Aj napriek fascinujúcemu napredovaniu technológií nebol doposiaľ do skonštruovaný použiteľnejší pohon lietadiel, akým je prúdový motor.

Prečo je práve táto fráza "mottom" spoločnosti JetAge? Dôvod je jednoduchý - kto raz skúsil lietať a lietanie ho oslovilo, je to na celý život. Z tohto pohľadu je jedno, či sa jedná o človeka, ktorého ohúrila krása lietania ako pilota, alebo o cestujúceho, ktorý je nadchnutý rýchlosťou a komfortom leteckej prepravy.

Sú to aviatici. Team JetAge je tvorený ľuďmi so skúsenosťami z viacerých manažérskych pozícií v zaniknutých, ale aj ešte stále fungujúcich leteckých spoločnostiach na Slovensku. Po mnohých skúsenostiach, ktoré mali možnosť nadobudnúť sa rozhodli poskytovať letecké služby inak, ako bolo doteraz zaužívané - otvorene a transparentne.

Sú to ľudia, ktorých vášeň k letectvu neutícha ani po mnohých rokoch strávených v tomto odvetví. Preto nie je ich cieľom poukazovať (len) na tisícky nalietaných letových hodín v zápisníkoch pilotov a inštruktorov, ani sa hrdiť leteckými kvalifikáciami. Za ich prácu, kompetentnosť, profesionalitu a nadšenie hovoria výsledky práce. Ak ich chcete spoznať, ste vždy srdečne vítaní.
229 €
229 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
229 €
229 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
25
25
64