Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Veľká noc v Slovenskom raji, ktorý je jedným z najnavštevovanejších kútov Slovenska.

25
Popis ponuky

Hory, voda, skaly a čas dali vyrásť mohutným planinám a hlbokým roklinám, ktoré ako oáza pokoja napomáhajú načerpaniu nových síl a harmónie v duši. Svojou najvyššou koncentráciou roklín a jaskýň v Karpatskom oblúku stal sa Slovenský raj jedným z najnavštevovanejších kútov Slovenska. A v tomto raji na zemi stojí aj Grand Hotel Spiš***.

V roku 1972 postavený a v roku 2016 rekonštruovaný hotel Grand Hotel Spiš*** leží v atraktívnom prostredí Slovenského raja, iba 6 km od mesta Spišská Nová Ves, ktoré je súčasne najväčším centrom v blízkosti Slovenského raja. Je hospodárskym, administratívnym a kultúrnym centrom Spiša s bohatou históriou.

Grand Hotel Spiš*** ponúka príjemné ubytovanie v prostredí Slovenského raja.

Dvojlôžková izba

Výbavou každej izby je:

 • dvojlôžková posteľ
 • hygienické zariadenie
 • TV / SAT
 • Wi-Fi

Dvojlôžková izba s prístelkou

Výbavou každej izby je:

 • dvojlôžková posteľ
 • prístelka
 • hygienické zariadenie
 • TV / SAT
 • Wi-Fi

Ubytovaným hosťom ponúkame stravovanie formou plnej penzie, prípadne polopenzie.

Raňajky sú podávané formou bufetu alebo výberom z raňajkového menu. Obedy a večere – a la carte. K dispozícii je Vám štýlová reštaurácia aj útulná kaviareň s krbom, kde ochutnáte dobrú kávu, kokteily a krajové dezerty. Tieto gastronomické špeciality v spojení s kvalitnými službami hotelového personálu umocnia príjemný zážitok z Vašej návštevy u nás.

V lete Vás a Vaše ratolesti iste poteší letná terasa s kapacitou 60 miest a detské ihrisko situované na slnečný juh.

K vybaveniu prevádzky patrí aj spoločenská miestnosť, kde organizujeme rodinné oslavy, svadby, ale aj prezentácie firiem, či školenia.

Na požiadanie možnosť zabezpečiť
 • tenisový kurt so službami tenisovej školy
 • služby relaxačného centra v blízkosti hotela
 • turistického sprievodcu
 • horského vodcu
 • výuku lezenia na horolezeckej stene
 • zlaňovanie pod Tomašovským výhľadom
 • Slovenský raj si môžete pozrieť aj pri prechádzke na koni, koči a v zime na saniach

SLOVENSKÝ RAJ - SPIŠ predstavuje svojrázne, krasové územie s množstvom roklín, tiesňav, úzkych dolín a kaňónov. Pre svoje výnimočné a estetické hodnoty bol Slovenský raj v roku 1988 vyhlásený za Národný park.

ČINGOV najvýznamnejšie turistické stredisko . Je východiskom na túry Kláštorisko, Kláštorská roklina, Prielom Hornádu, Sokolia dolina.

Územie Spiša, kde sa Slovenský raj a Grand Hotel Spiš*** nachádza sa pýši nesmiernym prírodným a kultúrnym bohatstvom, ktoré zahŕňa i osobité skvosty dobovej architektúry.

V neďalekom okolí nájdete pamiatky zaradené fondom UNESCO do svetového kultúrneho dedičstva. Sú to Spišský hrad, Spišská kapitula, kostolík sv. Ducha v Žehre, ale i mestá Levoča a Spišská Nová Ves, ktoré majú námestia plné historických budov a múzeí.

Tomášovský výhľad

Tomášovský výhľad je skalnaté bralo terasovitého tvaru neďaleko Spišských Tomášoviec. Je odtiaľto nádherný výhľad do rokliny Hornádu ako aj na štíty Vysokých Tatier. Je to tiež miesto horolezeckého výcviku a skalolezeckých pretekov.

Prielom Hornádu

Prielom Hornádu je približne 16 km dlhý úsek horného toku rieky Hornád od ústia Veľkej Bielej vody po obec Smižany. Hornád tu vytvoril počas tisícročí kaňonovité údolie, ktorým vedie tzv. chodník “Horskej služby”. Na tomto chodníku je zabudovaných 7 kovových mostíkov a lávok, približne 320 m reťazí v exponovaných skalných stenách, 140 stúpačiek a približne 70 m drevených lávok.

Lokalitou vedie aj náučný chodník, ktorý turistov oboznamuje s miestnou flórou, faunou i geomorfológiou.

Najnavštevovanejší chodník

V severnej časti Slovenského raja sa nachádzajú dve turistické centrá - Čingov a Podlesok, ktoré sú spojené 15 km dlhým, atraktívnym, značeným chodníkom, ktorý vedie kaňonom popri rieke Hornád. Toto územie, po ktorom vás prevedie zeleno označený chodník Horskej služby, prechádza v úzkej doline lemovanej 150 m vysokými stráňami a miestami len niekoľko metrov vzdialenými brehmi. Mostíky, stúpačky, rebríky a reťaze vám pomôžu prekonať túto vyše štvorhodinovú cestu v zajatí skál, lesov a vôd Slovenského raja.

Spišský hrad

Spišský hrad patrí medzi najrozsiahlejšie hradné komplexy Európy a je zároveň našim najväčším hradom. V roku 1993 bol zaradený na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V súčasnosti je v správe Spišského múzea.

S jeho výstavbou sa začalo v 12. storočí a svoju terajšiu mohutnosť získal počas nasledujúcich 600 rokov. Okrem pozostatkov hradu je tu aj expozícia Spišského múzea, ktorá sa skladá zo 4 častí:

 • Archeologická časť – približuje vývoj osídlenia hradného kopca a jeho blízkeho okolia v priebehu šiestich tisícročí
 • Hradná kuchyňa
 • Hradná spálňa
 • Mučiareň

Krásu Slovenského raja, Vysokých a Nízkych Tatier, Pienin môžete spoznať aj v rámci pešej turistiky alebo cykloturistiky. Vysokohorské túry do rôznych kútov Vysokých Tatier, niektorých unavia a pre niektorých budú príjemným relaxom.

Premyslená technológia X body (súčasť Fitness pobytu) je ideálna pre posilnenie aj regeneráciu svalstva. EMS prístroj vyvoláva impulzy, ktoré stimulujú jednotlivé svalové partie prostredníctvom elektród. Po 20 minútach cvičenia sa klient cíti ako po 1,5 až 2 hodinovom tréningu v posilňovni. Počas tréningu klient zaťažuje len svalovú časť tela bez akejkoľvek záťaže šliach a kĺbov. Elektrické impulzy zaistia, že v tele súčasne pracuje 90 % svalov. Výsledkom je vyššie spaľovanie tukov, nižšia hmotnosť, krajšie, súmerné telo, dobre tvarované svaly. Je to tréning 21. storočia: EMS tréning.

Výhody:
 • Šetrí čas - všetky svalové partie sú stimulované súčasne, tréningom strávite maximálne 20 minút
 • Posilňuje svaly - elektródy sú umiestnené nad každou dôležitou svalovou partiou
 • Zlepšuje držanie tela - elektródy sú zabudované tak, aby stimulovali aj svaly v okolí chrbtice, ktoré sa bežne posilňujú len veľmi ťažko
 • Tónuje telo - posilňujete všetky svaly zároveň a spálite tak veľké množstvo kalórií. Ide o veľmi efektívny nástroj pre znižovanie podkožného tuku a dlhodobú redukciu váhy.
 • Nezaťažuje kĺby - elektrické impulzy aktivujú priame svaly, čím nevzniká tlak na kĺby
 • Zmierňuje dysbalanciu - vstavané elektródy môžu súčasne stimulovať buď všetky hlavné svalové skupiny, alebo len vybrané - podľa konkrétnej potreby
 • Zvyšuje výkonnosť, vytrvalosť, dynamiku, rýchlosť
 • Zmierňuje príznaky a príčiny celulitídy, zlepšuje krvný a miazgový obeh, stimuluje látkovú výmenu
 • Posilňuje svalstvo panvového dna, ktoré je zodpovedné aj za udržanie moču. Popôrodná rehabilitácia, u mužov zmiernenie problémov s potenciou organického pôvodu

Ako prebieha tréning

Pomocou praktickej vesty a opaskoveho systému sú navlhčené elektródy sústredené po celom tele, vrátane ôsmich najdôležitejších svalových skupín. Tréner klientovi pred cvičením podáva izotonický športový nápoj. Pred začiatkom cvičenia si klient oblečie z hygienických dôvodov špeciálny bavlnený úbor, pomocou ktorého sa dosiahne cieľ 80 svalových kontrakcií za sekundu. Statické cvičenie a silu impulzov je možné nastaviť podľa individuálnych potrieb pre každú časť tela.
299 €
399 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
299 €
399 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
53
48
34