Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Perfektná postava vďaka tanečnému kurzu v Bailadora Dance Group (lektor aj z Venezuely).

15
Popis ponuky

Vítané sú všetky dievčatá, slečny, dámy, ktoré milujú tanec, bláznivý kolektív a sú odhodlané spraviť pre seba čo najviac. Každá z vás má možnosť rýchleho napredovania s ambíciami stať sa súčasťou TOP tímu BAILADORA Dance Group... alebo iba tancujte pre radosť z lásky k pohybu :)

Nezáleží, či ste tanečník alebo netanečník, muž či žena, príďte si zatancovať, odreagovať sa od uponáhľaného sveta a zrelaxovať pri tónoch temperamentnej latino hudby s úžasným tanečníkom a lektorom Lee Pérezom (Venezuela). Na hodinách FUSION DANCE budú študenti tancovať každú hodinu novú choreografiu, v ktorej sa naučia rôzne štýly, ako napr. salsa, bachata, cumbia, reggaeton, merengue, samba, dancehall, contemporary a ďalšie.

O lektorovi:

Lee Pérez začal profesionálne tancovať pred 15 rokmi. Vo Venezuele bol členom rôznych umeleckých zoskupení a tancoval, hral, spieval a hosťoval v nespočetne veľa divadlách po celej krajine. Počas svojej tanečnej kariéry sa zúčastnil workshopov v rôznych tanečných štýloch (salsa, bachata, dancehall, moderné tance, tradičné venezuelské tance), aby nabral inšpiráciu od ostatných profesionálnych umelcov. Ako inštruktor tanca mal možnosť učiť stovky ľudí z celého Slovenska prostredníctvom svojich workshopov a tanečných kurzov. Tanec je pre neho viac než len kroky a pózy. Keď tancuje, všetko je to o spojení s hudbou aj s ľuďmi, emóciach a vášni. Je rozhodne zdrojom tanečnej energie, ktorou nabíja každého okolo neho. (https://www.bailadora.sk/studio/treneri/lee-perez/)

Otvárame brány pre všetky slečny, ženy a dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného zhonu a stereotypu. Zrelaxujte pri nežných tónoch latino hudby, či moderných romantických skladbách. Na hodinách Ladies Style si ženy osvoja viaceré tanečné štýly ako napr. salsa, bachata, merengue, cumbia, samba, reggaeton či MTV dance. Naučia sa používať ladné pohyby rúk, hrudníka, či panvy tak, aby pohyb pôsobil žensky. Vylepšujú si znalosti konkrétneho tanečného štýlu, fyzickú kondíciu, izolácie tela, pohybovú pamäť, koordináciu, rovnováhu a správne držanie tela.

O lektorke Zuzke: https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

Bailadora Dance Group otvára brány pre všetky stredoškoláčky, vysokoškoláčky, prípadne pracujúce dievčatá a ženy. Tieto hodiny sú určené pre mladé dievčatá s tanečnými ambíciami. Nezáleží na tom, že možno ešte nikdy netancovali, dôležité je odhodlanie a túžba niečo dosiahnuť. Do tejto vekovej kategórie prijímame všetky dievčatá, slečny a ženy, ktoré majú chuť na sebe pracovať a niečo v tanečnom svete dokázať. Tanečné tréningy sme povýšili na vyšší level, kde sa venujeme nie len čisto tancu, ale pre dievčatá máme pripravené aj kondičné tréningy, posilňovacie, či tréningy zlepšujúce flexibilitu tela. Našim cieľom je komplexne pripraviť tanečníka na jeho budúcu tanečnú kariéru.

Pre rýchle napredovanie nových dievčat pravidelne organizujeme workshopy a tanečné sústredenia, kde sa dievčatá učia nové choreografie, techniky a nové tanečné štýly. Venujeme sa latino tancom ako napr. brazílska samba, kubánska salsa, merengue či reggaeton, ale dievčatá sa učia aj tanečnú techniku, jazz, MTV dance, show dance, či tematické choreografie ako napr. gatsby, kan-kan, funky, pomáda, tahiti dance a i. Naše tanečnice si vylepšujú znalosti konkrétnych tanečných štýlov, izolácie tela, pohybovú pamäť, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a správne držanie tela. Tie najlepšie sa pravidelne prezentujú na profesionálnych vystúpeniach.

Naši lektori majú pre vás pripravené hodiny pre viaceré levely, aby sme podporili motiváciu a rýchle napredovanie tanečníc. Teší nás, keď sa dievčatá postupne prepracujú od začiatočníkov až k tým najlepším.

Môžete sa prihlásiť do jednotlivých levelov:

 • Začiatočníci sa naučia krôčik po krôčiku základné kroky jednotlivých tancov ako napr. kubánska salsa, brazílska samba, latino ladies, reggaeton a iné.
 • Mierne pokročilé tanečnice sa okrem základov daných tancov učia aj prvé choreografie.
 • Pokročilé tanečnice sa intenzívne venujú aj tanečnej technike, učia sa všetky naše choreografie, pripravujú sa na profesionálne vystúpenia.
 • TOP tím tanečnice zužitkujú všetky svoje nadobudnuté tanečné vedomosti a pravidelne sa prezentujú na profesionálnych vystúpeniach.

O lektorkách Zuzke a Alenke:

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/alena-ledvenyiova/

Bailadora Dance Group otvára brány pre všetky šantivé detičky od 6 rokov.

Cieľom je, aby sa deti cítili príjemne, uvoľnene a aby sa rady vracali. Zároveň nám záleží na tom, aby mohli rozvíjať svoj talent a kreativitu po viacerých stránkach, nielen tanečných. Tréningy u mladších detí sú spočiatku zamerané na rozvíjanie rytmiky a koordinácie pohybov hravou formou. Deti rozvíjajú svoju silu a flexibilitu pomocou technických cvičení a učia sa prvé veselé choreografie. Staršie dievčatá sa začínajú oboznamovať s rôznymi štýlmi tancov ako napr. show dance, latino, merengue, salsa, MTV dance, moderný tanec a iné. Hodiny sú vždy plné radosti a smiechu. Každý jeden tréning deti obohatí o nové poznatky, dodá im dávku sebavedomia a súčasne si oddýchnu od školských povinností. Okrem tréningov sú pre deti pravidelne organizované tanečné sústredenia, ktoré intenzívne pomáhajú k tanečnému napredovaniu.

Na týchto hodinách sa vaše ratolesti okrem tanca naučia:

 • Správne držanie tela
 • Posilňuju pravú a lavú mozgovú hemisféru
 • Trénujú sluchovú pamäť a rytmus
 • Zlepšujú si koordináciu
 • Posilňujú svoje svalstvo
 • Trénujú flexibilitu a koordináciu tela
 • Zlepšujú svoju komunikáciu v kolektíve
 • Stávajú sa menej bojazlivé a kamarátskejšie
 • Majú tímového ducha
 • Získavajú disciplínu
 • Pracujú na výraze a pamäti
 • Podporujeme ich tvorivosť

O lektorkách Zuzke a Alenke:

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/alena-ledvenyiova/

Tanečná skupina BAILADORA sa okrem profesionálnych vystúpení venuje aj výučbe tanca pre mládež a dospelých. Kvalitní taneční lektori vás naučia pôvodné aj moderné latinsko-americké tance (Reggaeton, Samba, Salsa, Cumbia, Merengue, Mambo), tance exotických krajín (Tahiti, India, Afro, Belly dance), ale taktiež moderné tance na štýl MTV Dance, High Heels, Beyonce style.

Cieľom tanečnej skupiny je priniesť energiu, temperament, hudbu a korene bohatých kultúr na parket tanečných sál a pódií. Pravidelne sa prezentuje na firemných akciách, eventoch, show a plesoch. No napriek tomu BAILADORA dáva šancu aj tanečníkom s menšími skúsenosťami, ktorí sa pod vedením kvalitných trénerov posúvajú míľovými krokmi. Prioritou je dať vyniknúť nielen profi tanečníkom, ale aj nováčikom, ktorým pomáha žiť svoj tanečný sen.

Heslo BAILADORIEK je: „Tanec je pre všetkých“ a v tomto duchu sa vedie každý jeden tréning, každé vystúpenie, každá fiesta. Tak neváhajte, staňte sa Bailadorkou a nájdite svoje šťastie!
29,90 €
35 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
35 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
88
89