Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurzové vstupy na pilates, fitlopty alebo Port De Bras v Sunflowerstudiu na rok 2020.

25
Popis ponuky

Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.

Cvičenie s veľkou fitloptou je šetrné a odľahčuje nosné kĺby. Vďaka pružnosti fitlopty napomáha špecifickým spôsobom precvičovať lokomočný systém tela. Ak chce sediaci človek udržať fitloptu na mieste, musí zapojiť súčasne veľké množstvo svalových skupín. Cvičenie na fitlopte zahrňuje v sebe balančné prvky, čo umožňuje dynamicky rozhýbať chrbticu. Tým prispieva k správnemu držaniu tela. Spevňuje sa pri tom svalstvo a formuje postava. V neposlednom rade vzhľadom k veľkej rozmanitosti cvikov je ďalším motivujúcim prvkom k dlhodobému cvičeniu. Cvičenie s fitloptami prebieha skupinovo, pod vedením diplomovaného inštruktora. Aktívny pohyb na fitlopte prináša nie len radosť z pohybu, ale hlavne pevné svaly a správne držanie tela. Spojenie hudby s pohybom pridá na ladnosti a dobrej nálade. Stačí sa len premôcť a začať.

Je jednou z najúčinnejších cvičení, ktorý je zameraný na telesnú kondíciu a jej udržanie, taktiež na pohybový systém a jeho zlepšenie, koordináciu pohybov a ich zdokonalenie a v neposlednom rade aj na správny postoj. Pilates nielenže posilní vaše telo, ale aj sebadôveru a myseľ. Rozvíja schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, precítenie svalov a správne dýchanie.

Port De Bras je koncept založený na tanci pre všetkých. Je to nový spôsob fyzického vyjadrenia svojej vnútornej kreativity. Port De Bras je harmonizujúce cvičenie určené pre všetkých, ktorí radi objavujú nové formy pohybových cvičení, obľubujú tanec a zároveň chcú efektívne a rovnomerne rozvíjať svoju telesnú a duševnú harmóniu. Cvičenie zlepšuje pohybovú koordináciu, kontrolu pohybov celého tela, pohyby paží a držanie tela.

Sunflowerstudio bolo založené v roku 2012. Z množstva cvičení sem vybrali tie, o ktorých boli presvedčení, že dosahujú najlepšie výsledky, sú zdraviu prospešné a určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa hýbať a zabávať.​

Sála Ružinov

Sála Dúbravka
29,99 €
40 €

Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,99 €
40 €

Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
80
50
43