Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

České Beskydy výhodne v dependance hotela Bauer s polpenziou a neobmedzeným wellness.

Hotel Bauer
0 / 5
44
Popis ponuky

Úžasná dovolenka v "Moravskom Špindli", len 10 km od slovenských hraníc, so širokou paletou aktivít na voľný čas, navyše s neobmedzeným vstupom do wellness centra a výbornou polpenziou v dependance rodinného hotela Bauer*** s moderným vybavením a službami, ktoré ocenia nielen rodiny s deťmi!

Hotel Bauer*** leží v malebnom údolí horskej riečky Bílá, v nadmorskej výške 521 m, v centre špičkovo vybaveného horského strediska, kde si od jari môžete užívať všetky ponúkané aktivity a obohatiť tak svoj deň o skvelé zážitky.

Ubytovanie v dependance (20 m od hotela)

Ubytovaní budete v dependance Horec a Javořina, typu štúdio, kde sú izby vybavené spoločnou predsieňou s dvomi vstupmi do samostatných trojlôžkových izieb. Tu je vybavenie izieb jednoduché, športového charakteru. Ide o turistické ubytovanie.

Hotelová reštaurácia je otvorená v kompletne novom dizajne a ponúka posedenie v príjemnej atmosfére. Ponuka jedál a nápojov je totožná ako v štýlovej Horskej jizbe vybavenej tradičným dreveným nábytkom a vyzdobenej historickými fotkami a artefaktmi odkazujúcimi na bohatú minulosť obce Bílá a regiónu Beskýd.

Horská jizba je otvorená denne a podáva sa tu ako denné menu, tak bohatý výber z jedálneho lístka - pozrite sa TU.

Bufet/Pizzeria je v prevádzke po väčšiu časť roka, so širokou ponukou jednoduchých jedál pre rýchle občerstvenie. Základom je domáca pizza, ktorá je medzi návštevníkmi obľúbená vďaka svojej vynikajúcej kvalite.

Úžasným bonusom vašej dovolenky v tejto atraktívnej oblasti je aj možnosť regenerácie a odpočinku vo vodnom a saunovom svete, kam môžete zavítať kedykoľvek v otváracej dobe.

K dispozícii je nový bazén s teplotou vody 29 °C a množstvom atrakcií, ako napríklad protiprúd, masážne trysky či vodný hríb.

Nechýba tu ani oddychová zóna, terasa, bublinková terapia v podobe vírivky pre 6-8 osôb a teplotou vody až 38 °C.

Saunový svet je jasnou odpoveďou na otázku, ako stráviť zvyšok dňa po celodenných aktivitách v okolí.

Čo ďalšie vo wellness nájdete:

 • Rímske kúpele
 • Fínsku saunu
 • Bylinkovú saunu
 • Odpočiváreň
 • Vonkajšiu ochladzovňu na terase

Detská super herňa je určená pre deti do 12 rokov. Deti tu nájdu obľúbené guličkové more so šmýkačkou, mini horolezeckú stenu, tajomnú jaskyňu s ľadovými kvapľami, vláčikodráhu, tvorivú dielňu a veľa ďalšej zábavy. Vstup pre hotelových hostí je zdarma.

V letnom období prebiehajú dvakrát denne animačné programy. Animačný program je riadený tematický skupinový program pre deti. Neslúži ako individuálne stráženie detí. Privátne stráženie detí je možné využiť 24 hod. denne po predchádzajúcej rezervácii na recepcii hotela. Cena: 150 CZK/dieťa z individuálnej klientely (minimálna cena za hodinu stráženia je 250 CZK).

Detský park

Vedľa hotela sa nachádza detský letný park. Poskytuje množstvo atrakcií a programov pre vaše ratolesti, ktoré tu nájdu zábavu na celý deň.

 • tubing
 • nová vzduchová trampolína
 • šliapacie autá Bergtoys
 • obrie pieskovisko
 • detská lezecká stena
 • pláž uprostred hôr
 • indiánska dedina
 • minigolf
 • odpočinková zóna pre rodičov
 • hojdacie siete
 • horské bicykle, elektrobicykle, zjazdové bicykle, detské bicykle, terénne kolobežky
 • nafukovací skákací hrad so šmýkačkou

Za zvieratkami do Obůrky

Na výlet za zvieratkami sa vydajte do neďalekej Obůrky (cca polhodinová prechádzka od hotela). Nájdete tu trojicu diviačích kamarátov, danielov, jelene, muflóny alebo jelene sika. V areáli sú umiestnené aj odpočinkové stoly, kde si môžete usporiadať napríklad piknik. Prítulné muflóny, majestátne jelene, ale napríklad aj plaché daniele sa tešia na vašu návštevu.

Bicykle a kolobežky

Tam, kde končia tri beskydské údolia, začína sa najzapadnutejšia, avšak najkúzelnejšia časť Beskýd. Cyklopotulky údoliami horských potôčikov a bystrín pod hraničným hrebeňom nadchnú všetkých milovníkov pokojnej a malebnej prírody. Vybrané miesta všetkých piatich cyklistických trás sú výborne dostupné autom aj cyklobusmi.

Hotel Bauer ponúka všetkým cyklistom cyklomapy týchto trás úplne zdarma, rovnako tak uzamykateľnú úschovňu bicyklov.

Priamo oproti hotelu je nástupná stanicaZbojníckej lanovky, ktorá vás vyvezie aj s kolobežkou na štartovú dráhu hneď dvoch kolobežkárskych trás, a to: 1. Zbojnícka - kolobežková trasa (4,5 km) a 2. K osade Kavalčanky (10 km). Na oboch trasách si vyskúšate až tri druhy povrchov, a to lesnú cestu, čiastočne spevnený povrch a asfalt. Požičovňa kolobežiek sa nachádza vedľa hotela.

Lanový park

Detský lanový park je situovaný za hotelom v priľahlom lesíku a ponúka 8 prekážok vo výške 1-5 metrov s parádnym zjazdom. Všetky prekážky sú obohnané bezpečnostnou sieťou tak, aby zachytila prípadný pád dieťaťa. Nie sú teda potrebné žiadne obmedzujúce postroje a lanová dráha je 100 % bezpečná. K lanovému parku patrí aj systém vodných kanálikov s vodnými kolesami, prepadmi a stavidlami, a tiež náučný kútik líšky Bystrušky.

Pešia turistika
 • Lysá hora - najvyšší vrchol Moravskoslezských Beskýd s výškou 1 323 m
 • Pustevny - horské sedlo vo výške 1 018 m n. m., významná križovatka turistických ciest
 • Radhošť (1 129 m n. m.) - na vrchole stojí mohutná kaplnka z roku 1898 so súsoším Cyrila a Metoda. Na hrebeni cca 2 km východne od vrcholu sa nachádza slávna socha Radegasta, pohanského boha slovanských Ratarov
 • Smrek - druhá najvyššia hora Beskýd (1 276 m n. m.)
 • Biely Kríž - osada v horskom uzle Zadných Beskýd na rozhraní Moravy a Slovenska
 • Grůň - hrebeň Grůňu sa nachádza cca 5,5 km od Bielej. Na Grůne nájdete drevený kostol Panny Márie z roku 1887, za pekného počasia odtiaľ býva krásny výhľad na Fatru a Roháče
 • Bumbálka - známe cestné horské sedlo vo výške 860 m n. m.

Cykloturistika

Beskydy sú ideálnym prostredím pre cyklistov všetkých "vyznaní", od nenáročnej cykloturistiky (i na elektrobicykloch) po MTB. Na Bílej je všetko uľahčené vďaka lanovej dráhe, ktorá vás aj s bicyklom vyvezie na hrebeň, odkiaľ sa ponúka nepreberné množstvo značených aj neznačených ciest, po ktorých sa môžete vydať. Vynikajúca na tieto účely je nový rad máp nakladateľstva SHOCART v mierke 1:40 000, Moravskoslezské Beskydy, v ktorej sú nielen vyznačené cyklistické trasy, ale sú tu precízne zakreslené aj ostatné lesné cesty, takže je možné kombinovať jazdu po "oficiálnych" značených trasách s dobrodružstvom a naplánovať si výlet, kde budete úplne sami.

Ďalšie tipy na výlety a voľný čas nájdete TU.
96 €
172 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
50
48
41