Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Medové rebrá, hovädzí burger, kurací burger alebo grilované kuracie stehienka.

21
Popis ponuky

Vyskúšajte príjemnú reštauráciu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou čarovného zážitku v hoteli RENDEZ-VOUS. Jedlá sú veľmi lahodné a chutné. Kuchyňa uprednostňuje potraviny od regionálnych výrobcov, pestovateľov a spoľahlivých farmárov, ktoré sú čerstvé a BIO.

Štýlový Lobby bar s príjemnou atmosférou ponúka široký výber od miešaných drinkov až po lahodnú kávu a chutné koláčiky.

V hoteli RENDEZ VOUS sa nachádzajú izby s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tatry, Chočské vrchy a Liptovskú Maru, v príjemnej rodinnej atmosfére, reštaurácia plná gurmánskych zážitkov, wellness a fitness. Objavte čaro Liptova a užite si pohodu v krásnom prostredí.

Hotel*** Rendez-Vous sa nachádza na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara v obci Liptovský Trnovec - len 6 km od centra mesta Liptovský Mikuláš a v blízkosti najväčších atraktivít cestovného ruchu na Slovensku.

Celková kapacita ubytovacej časti je 38 lôžok (z toho 22 stálych). Dvojpodlažné izby sú osobitne vhodné pre rodiny s deťmi (2 + 2). Z izieb sú jedinečné výhľady na Nízke a Západné Tatry, Chočské vrchy a Liptovskú Maru.

Vybavenie izieb a apartmánov

  • kúpeľňa s vaňou alebo sprchový kút (podľa typu izby)
  • televízia
  • wifi
  • fén a hygienické potreby po vyžiadaní

Rovnováhu tela a mysle, duševnú pohodu, relax a odpočinok, to všetko si môžete dopriať vo wellness hotela RENDEZ-VOUS. Pre hostí je pripravená sauna s kapacitou 6 osôb a hydromasážny bazén s kapacitou 5 osôb.
8,90 €
11,30 €

Vyprší
1.12.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
11,30 €

Vyprší
1.12.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
Práve prezerá 39 ľudí
79
83
83