Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

ALL INCLUSIVE pobyt s neobmedzeným wellness v známych maďarských kúpeľoch Bükfürdő.

29
Popis ponuky

Zažite relax v luxusnom Greenfield Hotel Golf & Spa**** v maďarských kúpeľoch Bükfürdő. Liečivá voda v krytých aj v nekrytých bazénoch ponúka celoročnú pohodu a relax. Toto výnimočné miesto ocenia vďaka atrakciám v neďalekých mestských kúpeľoch aj rodičia s deťmi.

Maďarsko je kráľovstvom termálnych prameňov a kúpeľnej turistiky. Greenfield Hotel Golf & Spa**** sa nachádza priamo v centre termálneho regiónu vo Vašskej župe, neďaleko hraníc s Rakúskom. Ak túžite po luxusnom oddychu, je pre vás práve tento hotel to pravé.

K hotelu patrí luxusné Spa & Wellness, kde nájdete vonkajší vyhrievaný bazén, 5 vnútorných bazénov (zážitkový, športový, 2 termálne a detský so šmýkačkou), paru, fínsku saunu, tepidárium a mnoho ďalších miest, kde je možné upokojiť svoju dušu i telo.

V hoteli, akým je Greenfield Hotel Golf & Spa****, nemôže chýbať miesto pre fitnes a aerobic. Tí, ktorí majú radi skôr vonkajšie aktivity, ocenia golfové ihrisko, ktoré sa nachádza neďaleko hotela.

Lahôdky kuchyne Greenfield Hotel Golf & Spa**** sú pre vás samozrejme ALL INCLUSIVE. Veríme, že si vychutnáte nielen dobré jedlo, ale celý pobyt v Maďarsku.

Liečebné kúpele Bükfürdő sú tvorené dvomi oddelenými areálmi termálnych bazénov - základná zóna a skúsenostná zóna. V súčasnosti sa jedná o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, ktoré zároveň ponúkajú dokonalé rekreácie všetkým generáciám hostí.

Voda v liečebných bazénoch má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénoch je medzi 26 a 28 °C, pre deti sú vybudované plavecké bazény, v ktorých sa môžu zachytiť v absolútnej bezpečí.

Komplexný šmykľaviek dostupných zdarma vám umožní nezabudnuteľné zážitky. Tobogan anakonda je dlhý a kľukatý, kamikadze s náhlym pádom sa odporúča skôr pre jedincov, ktorí milujú adrenalín. Na rodinnej šmykľavke sa môže spustiť aj viac ľudí naraz.

Zámky, pamätihodnosti, maďarské lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele - sú to len časti toho, čo vám môže ponúknuť lokalita západného Maďarska.

Neodpustili by sme si nepozvať vás na návštevu neďalekého Sopronu - mesta jedinečného nielen svojou kultúrou, ale aj svetovo renomované svojimi pamiatkami.

Medzi hlavné zaujímavosti okolia Büku patria zámok Szapáry a blízky Köszeg, jeden z najkrajších historických miest Maďarska, ďalej Velem (stredisko s výborným, oživujúcim vzduchom) alebo Szombathely, miesto obývané od doby Rímanov, kde sa nachádzajú mnohé architektonické pamiatky vrátane zaujímavých, veľa navštevovaných svätyne bohyne Isis. Nezabudnite si tiež navštíviť Národný park, Neziderské jazero alebo zámok Sibrik.
155 €
217 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
155 €
217 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 118 ľudí
34
Práve prezerá 35 ľudí
36
45
Práve prezerá 52 ľudí