Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Južné Čechy za jeden víkend - kraj rozprávkových zámkov, oroseného piva a skvelého jedla.

16
Popis ponuky

1. deň:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Príchod do Hlubokej nad Vltavou, kde na vás čaká rozprávkový zámok, ktorý je obľúbeným miestom pre všetkých romantikov. Pri jeho stavbe mu bol predlohou anglický Windsor, čo mu vdýchlo nesmiernu eleganciu a stal sa jedným z najpopulárnejších zámkov v Čechách.

Po návšteve zámku zavítate do Českých Budějovíc, do mesta založeného Přemyslom Otakarom II. České Budějovcie sa môžu popýšiť jedným z najväčších námestí v Európe, prehliadka historického centra, výhľad z Čiernej veže. Individuálne voľno. Večer odchod na ubytovanie.

2. deň:

Po raňajkách prehliadka skutočne malebného Českého Krumlova, ktoré sa zaraďuje medzi päť najkrajších českých miest. Jeho dominantou je zámocký komplex, nájdete tu veľké zámocké záhrady, romantické hradné uličky, nádvoria, pouličných umelcov...

Cestou domov zastávka v Telči, v meste, v ktorom by sa akoby zastavil čas. Telč je preslávený unikátnym námestím s renesančnými a barokovými domami s bohato zdobenými štítmi a arkádami. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

Približné časy odchodov z jednotlivých nástupných miest:

Nitra - cca o 4.30 hod.

Sereď - cca o 5.00 hod.

Trnava - cca o 5.15 hod.

Bratislava - cca o 6.00 hod.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
43
46