Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický Paríž s možnosťou návštevy Disneylandu - 5-dňový autobusový zájazd pre 1 osobu do Paríža.

14
Popis ponuky

1. deň :

Odchod zo Slovenska v po-obedných hodinách.

2. deň :

Príchod do Paríža v ranných hodinách. Začneme prehliadkou najznámejších historických pamiatok: ostrov Cité so slávnou katedrálou Notre Dame, ktorá je preslávený dielom Victora Huga, knižkou Chrám Matky božej v Paríži. Ďalej uvidíte Hôtel de Ville - mestskú radnicu, sídlo parížskej správy od roku 1357, dejisko mnohých povstaní a revolúcií, prejdete sa popri rieke Seine k Louvre - kedysi kráľovský zámok, dnes jedno z najväčších múzeí sveta ( návšteva Louvru individuálne). Deň ukončíte na slávnej Champs-Elyseés, kde uvidíte majestátne sa týčiaci Víťazný oblúk... Vo večerných hodinách odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

3. deň :

Po raňajkách vás čaká návšteva prekrásneho zámku a záhrad vo Versailles, ktorý sa snažili napodobniť mnohé pompézne európske stavby, no unikát je len jediný. Ten francúzsky. Neskôr sa na chvíľku zastavíte v štvrti umelcov Montmartre, kde nájdete romantické uličky, schodiská, malebné námestia s útulnými kaviarničkami, všadeprítomných maliarov, muzikantov,... Uvidíte aj baziliku Sacre Coueur, ktorá stojí na vrcholku Montmartru. Váš pohľad upúta aj hriešny Moulin Rouge, ktorý preslávil slávny kankán a večer si pozriete vysvietenú Eiffelovu vežu. Vo večerných hodinách návrat do hotela. Nocľah.

4. deň :

Po raňajkách si budete môcť vybrať z dvoch alternatív:

  • Prvá alternatíva: celodenná návšteva Disneylandu
  • Druhá alternatíva: celodenný Paríž- Elyzejské polia, plavba po Seine, Invalidovňa, návšteva múzeí, osobné voľno...

Večer odchod autobusom na Slovensko.

5. deň :

Príchod na Slovensko v obedných / popoludňajších hodinách.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 46 ľudí
53
38
30
Práve prezerá 41 ľudí