Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Abdominoplastika – odstránenie previsnutej kože alebo tuku na bruchu.

22
Popis ponuky

Tento operačný zákrok slúži na odstránenie previsu kože a tuku z prednej brušnej steny a jej napnutie. Väčšinou k nám prichádzajú na abdominoplastiku klientky po opakovaných pôrodoch alebo po rapídnom schudnutí. Jedná sa o náročný zákrok, ktorý prebieha v celkovej anestézii. Klienta/ku/operujeme v optimálnom zdravotnom stave, riziká operácie tým minimalizujeme.

Po abdominoplastike zostáva predná brušná stena rovná, driek je vytvarovaný. Jazva sa nachádza v podbrušku, skrytá v bielizni a okolo pupka. Jazvy sa časom strácajú v textúre kože.

Ženy vo fertilnom veku operujeme 1.-10.deň po skončení menštruácie. Pooperačný priebeh nepatrí medzi obzvlášť bolestivé, no patrí medzi diskomfortné. Hospitalizácia trvá 1-2 dni. Pri odchode navliekame klienta/ku/ do elastického prádla. Kompletné sprchovanie je možné po 2 týždňoch. Rekonvalecencia si vyžaduje kľudový režim. Operovaní po abdominoplastike potrebujú v prvom týždni pomáhať pri bežnej činnosti. S tým musia rátať hlavne mamičky s malými deťmi. Športová a iná námahová činnosť je možná po 4 týždňoch. Po tejto operácii sa obratnosť dotyčnej osoby zlepšuje a z času na čas sledujeme pestovanie nových športových aktivít.

Ďalšie prednosti abdominoplastiky

Abdominoplastika rieši prevísajúcu prednú brušnú stenu, ktorá sa takto vyformovala po tehotenstvách alebo po radikálnom schudnutí, či pod genetickým vplyvom.

Abdominoplastikou sa predná brušná stena napne a nadbytok kožného a podkožného tkaniva sa odstráni. V podstate sa jedná o lifting.

Abdominoplastika má okrem vyformovania brucha aj iné pozitíva. Zošitím rozostúpených priamych brušných svalov sa vytvorí driek a priehlbina v strede nad pupkom. Venušin pahorok ohanbia tlačený previsom brušnej kože nadol sa povytiahne do svojej pôvodnej polohy.

Celkovú anestézu k operácii nám poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o www.anestezia.webnode.sk

Pred

Po

Pred

Po

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
1 800 €
2 300 €

Vyprší
6.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 800 €
2 300 €

Vyprší
6.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80