Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hovädzí alebo kurací burger + Kofola alebo pivný špeciál v BEER ARENA ŠANCOVÁ.

41
Popis ponuky

Bradáč Ocean Warrior

India pale lager vás už po prvom dúšku presvedčí, že bojovať za to, v čo veríte, sa oplatí. Tento novodobý objaviteľ má dosť odvahy na to, aby ležiaky posunul do nových neprebádaných vôd. Pritom si pokojne zmeria sily aj so zdanlivo silnejším partnerom.

Nefiltrovaný India pale lager v sebe spája horkosť a arómu vrchne kvasených pív a kvasníc určených na spodnú fermentáciu. Polotmavú farbu získal z viedenského sladu, ktorý svojou karamelovou až orieškovou chuťou vyvažuje výraznú horkosť chmeľov Sládek, Kazbek a Citra. Studené chmelenie odrodami Citra a Chinook mu dodáva svieže citrusové až borovicové tóny.

Bradáč Swallow NO.1

Nefiltrované a nepasterizované vrchne kvasené pivo typu India Pale Ale sme navarili s použitím 4 typov sladu, ktoré vytvárajú vyváženú chuť. Tú dopĺňajú tri americké a jedna slovinská odroda chmeľu. Tropickú arómu sme docieli studeným chmelením, ktoré je pre tento štýl piva príznačný. Úplnou novinkou je pridanie odrody chmeľu Simcoe typu Cryo Hops, ktorý arómu ešte zintenzívňuje.

Lagunitas IPA

Legendárna americká IPA, ktorá vznikla zo štýl starého ako oceánske obchodné cesty veľkých lodí posledných storočí. Klasická nefiltrovaná a nepasterizovaná americká IPA sa stala v krajine svojho pôvodu legendou. Vďačí tomu za svoju špecifickú chuť, vôňu a farbu. Jedinečný výrobný proces jej dáva plné telo, vysokú horkosť a pritom ľahkú piteľnosť. Tropické tóny sa odhalia hneď po načapovaní a pokračujú až po posledný dúšok v pohári.
6,90 €
11,60 €

Vyprší
26.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,90 €
11,60 €

Vyprší
26.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
50
14
14