Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Labioplastika – estetická plastika intímnych ženských partií s konzultáciou.

33
Popis ponuky

Labioplastika je názov pre intímnu estetickú operáciu v oblasti malých pyskov ohanbia. Dôvodom tejto operácie je požiadavka mnohých žien na zmenšenie malých pyskov, ktoré presahujú cez dolný okraj veľkých pyskov. Niekedy je výhrez menší inokedy enormne výrazný. Takto zväčšené, hypertrofické malé pysky spôsobujú nemalé problémy.

Jemné vlhká pokožka malých pyskov má za úlohu ochraňovať pošvový vchod pred vysýchaním a stratou jeho prirodzenej bakteriálnej flóry. Veľké pysky mechanicky ochraňujú malé pysky pred mechanickým dráždením a traumatizáciou. Operáciou sa hypertrofické malé pysky zmenšia, vytvarujú a tým sa zanoria do svojej optimálnej anatomickej pozície. Rôzne ťažkosti a nepríjemné pocity sa úplne strácajú. Termín operácie určujeme podľa menštruačného cyklu. Operujeme zásadne 1.-10.deň po skončení menštruácie, do príchodu ovulácie.

Operácia je možná len u dospelých a zdravých žien s nálezom, obojstranne alebo jednostranne pri asymetrii malých pyskov. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii pod sedatívami a je veľmi dobre znášaný. Nasleduje krátkodobá cca štvorhodinová hospitalizácia a 7-dňová rekonvalescencia. Stehy netreba odstraňovať, vypadajú samotné. Počas rekonvalescencie je potrebné operovanú oblasť jednoduchým spôsobom ošetrovať. Súlož po operácii sa neodporúča po dobu 1 mesiaca.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
499 €
750 €

Vyprší
5.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
499 €
750 €

Vyprší
5.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

22
22
29
50