Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Trvalá laserová epilácia špičkovým diódovým laserom Epil Evolution v Salon MadMazel.

85
Popis ponuky

Predstavujeme vám rozostrený diódový laser najnovšej generácie EPIL EVOLUTION od talianskej firmy EME ESTETICA ITALY, ktoý bol navrhnutý a vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality pri využití najnovšej technológie. Firma EME je popredným výrobcom medicínskych a kozmetických zariadení v Európe. Tento prístroj využíva laserovú diódu s vlnovou dĺžkou 808 nm aby rýchlo a efektívne liečila nedokonalosti pokožky. Ide o špičkový prístroj, ktorý odstraňuje prebytočné chĺpky. Táto doposiaľ neprekonaná technológia dokáže cielene zasiahnúť cibuľku vlasového folikulu a vďaka laserovému lúču túto cibuľku úplne zničiť, resp. Účinkom selektívnej fototermolýzy pri epilácii dôjde k prehriatiu tkaniva obsahujúceho pigment a k postupnému zničeniu vlasového folikulu. Hlavica s extrémnym chladením umožňuje takmer úplne bezbolestnú epiláciu /nap. intímnych partií/. Ďalšou výhodou tohoto nového stroja je rýchlosť akou epiluje/celé končatiny za 15 min/. Laser môže byť použitý počas celého roka /12 mesiacov/ a efektívne epiluje aj opálenú pokožku.

Odporúčaný počet ošetrení je od 6-7 podľa farby chĺpku. Odporúčame minimálne 4 týždne pred zákrokom nevytrhávať chĺpky pinzetou. Vlasová cibuľka musí byt úplne zregenerovaná. Deň pred zákrokom je potrebné

želanú oblasť oholiť do hladka. Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Zafírová hlavica s extrémnym chladením zabezpečí úplne bezbolestnú epiláciu napr. intímnych partii. Je úplne bezpečná rýchla a veľmi komfortná. Laserová epilácia je investíciou do budúcna. Chĺpkov sa postupne zbavíte a tie, ktoré vám ostanú, budú rásť pomalšie a budú jemnejšie a bledšie. Epilácia nie je jednorazová záležitosť. Laser zasahuje vlas len v aktívnej rastovej fáze, nie vtedy, keď je v pokoji alebo vypadáva. Počas jedného zákroku teda môžeme epilovať len isté percento chĺpkov. Počet opakovaní je individuálny. Potrebné sú minimálne 4 ošetrenia. Epilácia vám vydrží viac-menej celý život. Vždy však ostane pár takých chĺpkov, ktoré pri zákroku laser nezasiahol. Preto je dobré chodiť raz za rok na jedno až dve udržiavacie ošetrenia. Výhodou laserovej epilácie je aj to, že sa vyhnete folikulitíde, teda zápalu vlasového vačku, ktorý vzniká pri vytrhávaní pinzetou a holení žiletkou.
1,99 €
13 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
13 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

43
64
Práve prezerá 39 ľudí
66
Práve prezerá 37 ľudí
29
Práve prezerá 40 ľudí