Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych v termálnom vodnom svete Várkertfürdő s 18 bazénmi a 7 toboganmi.

Popis ponuky

Pôvabné barokové mestečko Pápa sa nachádza približne 50 kilometrov južne od Győru. Tunajšia termálna voda bola objavená v roku 1962.

Plaváreň v hradnej záhrade, ktorá je v prevádzke od roku 1981, bola v posledných rokoch zrekonštruovaná.

Od konca roka 2003 tu ponúkala napríklad 10 bazénov, 4 tobogany, 2 kĺzačky pre deti a pasívne i aktívne služby wellness. V súčasnosti je pre všetkých k dispozícii až 18 bazénov, dva pre deti, 7 obrích kĺzačiek a 4 kĺzačky pre deti.

Kúpele ďalej ponúkajú sedací bazén s teplotou 38 °C, sedací bazén s teplotou 34 °C (k dispozícii je masáž krku, masážne sedadlá pod vodou, gejzír), detský bazén, sauny (fínska sauna, sauna so svetelnou terapiou, stream kabína, infrasauna, perličkový kúpeľ a ďalšie služby), rôzne masáže a procedúry. To všetko nájdete vo wellness časti.

Dámy istotne ocenia možnosť pekne sa opáliť v soláriu alebo sa nechať rozmaznávať v beauty salóne.

K dispozícii je tiež posilňovňa, squash a aerobic a krytý plavecký bazén, kde si môžete vyskúšať aqua-spinning a aqua-fitness.

K ďalším službám kúpeľov Pápa patrí plavecká škola pre všetky vekové kategórie, bufet, samoobslužná reštaurácia, športový obchod.

V okolí kúpeľov je aj široká ponuka ubytovania, dokonca areál samotných kúpeľov má k dispozícii 5-hviezdičkový kemping! Kúpele Pápa sú otvorené celoročne a čakajú na tých, ktorí hľadajú nielen aktívny odpočinok, ale aj pokoj a relax.

Sedacie bazény:

Rodinná toboganová veža:

Adrenalínová veža:

Detské bazény:
6,99 €
6,99 €

Vyprší
25.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,99 €
6,99 €

Vyprší
25.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
80
80
69